Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma na ovoj našoj burzi me nebi smjelo više ništa iznenaditi ali uvijek mi tlak skoči kad vidim da kad se radi o padu mi smo odmah duplo gori od drugih (evropa od -2 do -3 a mi odmah preko -5). Baš nas masakriraju, uf baš sam ljut kad moram gledati kako nas deru a nemreš ništa učiniti.
Valjda će biti i boljih dana?


Evo šta bi nas moglo danas iznenaditi.

HT-u dobit pala za 12,3 posto na 1,888 milijardi kuna
Vaš link

A da se malo podrobnije isčita FI, a ne trkeljat. Osim toga panična rasprodaja jenjava.

Gospodine Plavi, da li je trebalo prodati sve 4.11.2008 ili je trebalo kupovati ingru kao Vi na 130, a ona je danas već 120, a sutra tko zna.

Zbog čega u ova teška vremena želite izbiti ljudima novac iz džepova.

Unaprijed hvala na odgovoru.

A joj da kad pada tržište vi se na javljate.

Mudro, ljudi imaju dojam da vi ne gubite???

Koja sprdačina od ove burze

mislim da ce se slika bitno promjenit do kraja dana

Dovoljno je pogledati samo burze u našem okruženju i sve će nam biti jasno.
Mi trenutno pad – 4,89 %
Srbija + 1,25
BiH 0,0
Crna Gora + 0,21
Slovenija – 0,57

Da li ćemo se ikad riješiti ovakivih investitora

Eto dokaza kakva je naša burza vani su svi u 20 posto u plusu od prošloga tjedna do danas……………. dok na našoj burzi su manipulatori, mi smo na nuli

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Izgleda da ovaj puta ronimo niže nego prošli puta!!! [huh] [embarass]

Pricali smo o razinama od 1600 i 1800, ali podje rast i mnogi pomislise da se trend okrenuo,a ako i danas ameri i EU zarone ,mislim da bi mogli vidit i te razine,jer i kad je par dana stabilizacija bila i lagano rasli,nisu se ukljucivali veliki,vjerovatno zele i ovaj ostatak iz OIF povuci po nizim razinama,eeeeeeeeeeeeee mi svi lajemo na mirovinske fondove,a u biti oni rade najbolji posao za buduce mirovine svih nas, trenutno je takvo stanje i zato ako oni skacu sa mosta na glavu,skaci i ti i nepitaj zasto [lol]

Kanite se burze ljudi ,odite igrati kladionice

Ja zaista ne mogu shvatitit što se svi vi čudite ovom padu. Pa da sam ja uletio prije par dana
i ja bi također sada izlazio sa desetak posto profita. Tko ne bi?
Pa nisu ovi što prodaju blesavi da drže dionice duže od par dana u vrijeme najveće krize.
Ja ne mogu konstantno pratiti burzu pa i ne ulećem a prilika ne nedostaje. Živi rollercoaster.
Za to ipak treba slobodnog vremena ili se totalno posvetiti burzi.
Svaka čast onima koji sada kapitaliziraju a posebno onima od prekjučer.

Zašto se index ne vraća?


Kanite se burze ljudi ,odite igrati kladionice

sto ti vrjedi kad su institucionalci postali kladionicari…prilagodit se i surfat….dok ide ide…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Može pitanje?

Ako padnemo 5% u jednome danu, koliko dam treba % da se vratimo nazad?

Čekam da još nešto padne al su zasad stali(PBZ) [sealed]
Barone ugledaj se na njih [lol]

New Report

Close