Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




a jeste dosadni s tim sony-em,kakve to veze ima s nama

Kak nebi imalo? Pa SVE loše vijesti imaju veze s nama! Mi smo povezani sa svima i koja god burza u svijetu da krene dole i mi za njom. Naše firme imaju porast dobiti od 30, 40, 50%, ali j..š to, kad je burza Gani otvorila u minusu! Ili u Abesiniji. Ne treba nama mozak, već samo je bitno pronać da je nekom krenulo malo prema dolje, pa hajmo i mi. Hrvatska posla! CRKS-R-A!
[/quote]

i mom susjedu crkla krava e sad ne znam jel to dobra ili losa vijest [smiley]
[/quote]

Za susjeda svakako loša , a za tebe…zavisi jesi li zloban ili ne :-))

Ovdje upišite svoj komentar…

meni se sve čini da prodaja potpisuje kapitulaciju. Jasno mi je da kupnje nema kad je vani sve crveno za 5%,i totalna nesigurnost i histerija, ali ova naša prodaja kopni i to jako, vidljivo po prometima. Mislim… jel moguće da je netko upravo prodo JDPL po 171 kn? [shocked]

I'LL BE BACK

ULPL-R-A -10,01%
Najbolje ponude
Kupnja Cijena
18-601,02
136-600,00
30-599,26
800-100,00

bez rijeći….

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Skupljajte sitno i nemojte biti naivni.
Svijet neće stati koliko god kriza bila jaka.
Ovo vam je prilika života.

ACI-R-A (Adriatic croatia international club d. d.) Zadnja: 9.990,000,00
Kako to da ovo nitko ne rasprodaje?Usprkos precjenjenosti,čvrsti igrači ili ?

strvinar

Zijev….Zijev…. Kako je ovo već postalo monotono…. Petkom se ekipa ukrcava, a u ponedjeljak nas opet čeka iskrcaj kada sve zazeleni i prolista…. Zar ima još netko ovdje tko konstantno puši na istu foru svaki puta ???? [undecid]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

opet tobogan? Jel sad vrijeme za kupiti ili još treba čekati?

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

ovako – svima koji su me pitali nekaj oko targeta:

maknite se sa bida. odmah to napravite.
sretno!

Dobro, krenuo crobi prema 500 bodova, gdje će P/E average biti cca 1-2. Ili će biti prilika života pa ćemo svi biti milijunaši uskoro ili je riječ o propasti svijeta

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dobro, krenuo crobi prema 500 bodova, gdje će P/E average biti cca 1-2. Ili će biti prilika života pa ćemo svi biti milijunaši uskoro ili je riječ o propasti svijeta

da, možda je ovo prilika koja se događa jednom u sto godina.
sreća prati hrabre

strpljen..spašen Time is on my side

Ma ja bih samo volio vidjeti Ht na 150 kuna, to bi me zaista veselilo i još kada bi se svi maknili sa bida, to bi bio jedan prekrasan dan i volio bih vidjeti reakciju puka [thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

Gledam ovo strmoglavo rusenje cijena dionica pa mi pade na pamet da je sada prilika da se Šuker pohvali zbog dalekovidnosti HDZ-a kad je bio čvrsto protiv uvođenja poreza na kapitalnu dobit. Da imamo taj porez, ovih bi dana državni proračun imao velik problem. Naime, ne može se uvesti samo pozitivni porez, a da se ne uvede i negativni "porez", tj. naknada za gubitak, nesto pout povrata preplacenog poreza na dodanu vrijednost.


Dobro, krenuo crobi prema 500 bodova, gdje će P/E average biti cca 1-2. Ili će biti prilika života pa ćemo svi biti milijunaši uskoro ili je riječ o propasti svijeta

nesto ce se grdo desiti…
ne znam sto, ali ne bu dobro…

DDJH

Kupnja
65,03 1100
65,02 200
65,01 300
65,00 150
64,02 10
64,01 19
63,70 295
63,61 331
63,60 50
63,00 100

PRODAJA
67,00 80
68,00 2165
68,97 138
69,97 90
70,00 20
71,77 175
73,50 77

elem, kako se ovo zove?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close