Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za sutra prognoziram sličnu dubiozu današnjoj, a onda u petak ćemo kao poletit jedno 7,8%, pa će krenut govorkanja o promjeni trenda i sl. Samo što u petak grobi više neće biti 2400. Stara oprobana shema jeftinog ukrcavanja ,a raji začepljena usta.

Surround all arround when it hits the ground


Za sutra prognoziram sličnu dubiozu današnjoj, a onda u petak ćemo kao poletit jedno 7,8%, pa će krenut govorkanja o promjeni trenda i sl. Samo što u petak grobi više neće biti 2400. Stara oprobana shema jeftinog ukrcavanja ,a raji začepljena usta.

mislim da bi mi opaj put mogli i nize zaronit…
nazalost, ima pokazatelja za to….



Za sutra prognoziram sličnu dubiozu današnjoj, a onda u petak ćemo kao poletit jedno 7,8%, pa će krenut govorkanja o promjeni trenda i sl. Samo što u petak grobi više neće biti 2400. Stara oprobana shema jeftinog ukrcavanja ,a raji začepljena usta.

mislim da bi mi opaj put mogli i nize zaronit…
nazalost, ima pokazatelja za to….

[/quote]

A koji su to "pokazatelji"?
Mislim, navedi nekoliko.




Za sutra prognoziram sličnu dubiozu današnjoj, a onda u petak ćemo kao poletit jedno 7,8%, pa će krenut govorkanja o promjeni trenda i sl. Samo što u petak grobi više neće biti 2400. Stara oprobana shema jeftinog ukrcavanja ,a raji začepljena usta.

mislim da bi mi opaj put mogli i nize zaronit…
nazalost, ima pokazatelja za to….

[/quote]

A koji su to "pokazatelji"?
Mislim, navedi nekoliko.
[/quote]

1. usporavanje realnog sektora.
dovoljno.

zao mi je….ali to je stvarnost koja je "jaca" od sveg onog sto smo prije mislili da je jako vazno.

Jel to ameri prate danas nas? [lol] Pa neka znaju s kim imaju posla.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Slicno sr..je u Austriji. ATX pao u godini dana od 5000 na manje od 2000 poena, danas opet pao vec za vise od 6%. Nevjerovatno sto se dodada npr. sa OMV, cista katastrofa. Sretni oni koji prodali INU za 2.800, danas bi na ZSE vrijedila manje 2.000 kuna.


Daj nek netko ko zna — napiše — kakaav je u ovo vrijeme krize —

FOREX- trgovanje

ne idi tamo.
opasna igra.

…he,he…moram primjetiti da se omjer broja optimista i pesimista na forumu u zadnje vrijeme mijenja u korist ovih drugih…jos da ovih par optimista "polozi oruzje" i signal je tu…

…he,he…i pozdrav cijenjenom gosp. pofuku i njegovu duhu, koji mi osvjezavaju dane svojim genijalnim doskocicama…samo sam se postovima kolege nathana nekad davno veselio u istoj mjeri…normalno, pozdrav i kolegi "drz’te gace" nathanu, ma gdje god bio [thumbsup]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Daj nek netko ko zna — napiše — kakaav je u ovo vrijeme krize —

FOREX- trgovanje

Ako još nisi digao ruke od svega ostani na TK – tu je sada sigurnije negošto je bilo krajem 2007. A Forex pusti za one koji vole igre na sreću. (FINANZASFOREX je vjerovatno klasična piramida ili lanac sreće)


…he,he…moram primjetiti da se omjer broja optimista i pesimista na forumu u zadnje vrijeme mijenja u korist ovih drugih…jos da ovih par optimista "polozi oruzje" i signal je tu…

…he,he…i pozdrav cijenjenom gosp. pofuku i njegovu duhu, koji mi osvjezavaju dane svojim genijalnim doskocicama…samo sam se postovima kolege nathana nekad davno veselio u istoj mjeri…normalno, pozdrav i kolegi "drz’te gace" nathanu, ma gdje god bio [thumbsup]

svjetsko gospodarstvo se stvarno susrece sa velikom krizom.
nema to veze s nama, malim pijunima na ZSE…
ako oces cekati tisak na 75kn, samo izvoli.
ali ovo je postalo prebolesno da bi ja glumio optimista na temelju fundamenata…
dok se burze "prate" ja sam vani.
kad se razdvoje uskociti cu odmah…
jer je tak i tak sve debelo podcjenjeno…
[thumbsup]



Daj nek netko ko zna — napiše — kakaav je u ovo vrijeme krize —

FOREX- trgovanje

Ako još nisi digao ruke od svega ostani na TK – tu je sada sigurnije negošto je bilo krajem 2007. A Forex pusti za one koji vole igre na sreću. (FINANZASFOREX je vjerovatno klasična piramida ili lanac sreće)

[/quote]
Predpostavljam da smo mi baza te piramide. [angry]




U minusu sam s portfeljem 47%. Svo ovo vrijeme ne prodajem ništa jer stalno mislim kako će krenut gore. Također i nadokupljujem, smanjujem ulaze.. al danas me nekako prošla volja za svim.. dižem ruke.. [bye]

Lopovima i mešetatima to i odgovara da dižeš ruke! Treba izdržati njima za inat!
[/quote]

tribal1, nakon konzultacije sa kolegom uvidio sam neke pogreske koje sam napravio u komunikaciji.

ono kaj mislio reci je da bi trebalo prodati sad i postavi se 15% nize
i kupiti natrag.

plus, prati tehnicku analizu da vidis obrazce.
za pomoc se mozes svim deckima s tehnicke javit, svi ce pomoci…
to su mmm, vlad, croman, zli prorok…ima ih jos puno ali da ne pisem sve.

sretno i zao mi je ako sam izazvao lose osjecaje.
tigrus
[/quote]

Hej tigrus… tvoj prijedlog zvuči lijepo na papiru i pod pretpostavkom da će sve ići još 15% dole (što mi se danas čini vrlo mogućim).. no teško mi je rasprodat portfelj u takvom minusu, npr. dionicu za koju dao 1400kn da sad prodam za 550kn i nadam se da ću ju uhvatit na 450..? Malo preteška igra za mene… u svakom slučaju sjest i razmislit.. jer da, koliko god pričali da nisi ništa izgubio dok ne prodaš – bome iz današnje pozicije ne čini mi se baš tako… ako neko ko je kupio ATPL ne baš davno po 2000kn nije danas u gubitku, eh, pa ja sam onda potecijalni bogataš budući je niti nemam a mogu ju dobit danas za 950!
Pozdrav i dobre živce svima želim!


…he,he…moram primjetiti da se omjer broja optimista i pesimista na forumu u zadnje vrijeme mijenja u korist ovih drugih…jos da ovih par optimista "polozi oruzje" i signal je tu…

…he,he…i pozdrav cijenjenom gosp. pofuku i njegovu duhu, koji mi osvjezavaju dane svojim genijalnim doskocicama…samo sam se postovima kolege nathana nekad davno veselio u istoj mjeri…normalno, pozdrav i kolegi "drz’te gace" nathanu, ma gdje god bio [thumbsup]


tako je ..kad zadnji optimista prestane hvalit dionicu…iskrcao je….a ti ih imaju jaaaako puno….tada je vrijeme za soping…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovo je početak kraja ….finito ….the end…..dobro da sam izvadio lovu iz banki jer
i to mi je sumnjivo…..nema više povratka…

…Tebe fakat pere depra….Biti će sve O.K. jednog dana. A za pivce bu se uvijek nekaj našlo… [thumbsup]

zbilja mi ide na k ova j burza i f dionice i j crobex na 5500 kad sam ja pametan ušao a izaći ću za 25 godina s deset posto u plusu f.

New Report

Close