Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo nas u plusu zahvaljujući: Citygroup, Bank America i JP Morgan.

To je ipak porast povjerenja u financije što je možda prvi znak oporavka financijskog tržišta.


Evo nas u plusu zahvaljujući: Citygroup, Bank America i JP Morgan.

To je ipak porast povjerenja u financije što je možda prvi znak oporavka financijskog tržišta.

zlato već par sati najavljuje promjenu

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Ovdje su najveći pojedinačni udjeli RBA CE, koji će se izgleda prvi izvrnuti do kraja….
Samo se pitam kome će BLSC prodat… kupnja je vrlo jaka. Ali bit će tu i rušenja cijena, pa nešto blok transakcija….

Cijena ovog fonda izražena je u eurima … tako da dobar dio ovog pada treba i ovome pripisati …

inače, osobno smatram da kod nas panika i sranje može nastati ako se izvrne koji veći fond … a ovi u RBA su glavni kandidati …. Roha je danas izjavio da ne će pomagati sudionicima na TK … ali to mu nije pametna izjava … ako ode RBACE … i u banci će biti svega …

I love the Smell of Profits in the Morning

Mi na ZSE na -10,20 i cijeli dan na -10 do -13, a Ameri koji koji imaju propale banke i krizu nad krizama sedotle zekaju trejdajući iz minusa u plus i tako 5 puta dnevno, pa završe u … ?

prilog ap,ap:
^DJI Dow Jones Industrial Average 8,731.71 3:33pm ET 152.52 (1.78%) Components, Chart, More
^IXIC NASDAQ COMPOSITE 1,663.69 3:34pm ET 18.57 (1.13%) Components, Chart, More
^GSPC S&P 500 INDEX,RTH 919.67 3:34pm ET 9.75 (1.07%) Components, Chart, More

Vjeruju oni Đorđeku, a mi Iveku niš opd noktom … 🙂

Tko je sada tu lud a tko spaljen ? [lol] [lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


ameri u plusu…sta je sad ovo?

vidio sam na dnevniku da na sastanak ulaze neki arapi dosta užurbano,izgleda je postignut nekakav dogovor da ulože ili kupuju banke


Mi smo samo pijuni, OVO SU OBRAČUNI IZMEĐU FONDOVA…s težnjom da ostanu 4-5-najjača…

izgleda da je najjačima taktika da oni prvo potonu … PBZ i RBA prednjače u padu, a u stopu ih prati FIMA i KD … izgleda da ima jačih i većih fondova od njihovih … [huh]

I love the Smell of Profits in the Morning

Mudro zbori starkelja …

Burza je učinila veliki iskorak i postala nezaobilazan činitelj financijskog sustava, ali još uvijek nema značajniju ulogu u financiranju gospodarstva te stoga s aspekta nacionalne ekonomije ne treba dramatizirati ono što se trenutno događa na burzi, ni glede uzroka niti glede posljedica, naglasio je Rohatinski.

I love the Smell of Profits in the Morning




procitajte sto je Rohatinski rekao za TK u Novigradu i bit ce svima jasno kada ce ovome doci kraj
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=231553

kada se izvrne puno malih i slabih fondova i pobere se vrhnje idemo gore

ili ukratko sto puta ponovljena laž postat će istina, ljude pumpaju sa sto strana dolazi recesija štedite i blabla, istina biti će teško ali ovo nam je odlična prilika da vratimo nazad bar dio onoga što smo poklonili, ljudi pamet u glavu i nedajte se otjerat sa TK
[/quote]

zna li neko kako se kretala burza u usa prije izmjene vlasti Rep/Demo . (da nebi kriza prošla kad se pare pretovare)
[/quote]

dobar dio se sigurno sklanja

Anonimno, 10.10.2008. u 21:50
ako pobijedimo vraćamo ?,ako ne-ostavljmo za otpremnine i slijedeće izbore



Imam tri dionice ali u velikim količinama i danima već nitko iz top 10 ne prodaje već naprotiv nadokupljuju a dionice mi dnevno padaju 20% pa mi nije jasno tko to tako trguje i bilo bi jako zanimljivo da se može pratiti top 20 tada bi možda imali kakvu takvu sliku šta se događa ovako mi stvarno ništa nije jasno, jel ima netko kakav suvisli odgovor i kakva je situacija na dionicama koje vi posjedujete

hvala


hehhe, ma sve super ja sam jako optimistican moje padaju ,za razliku od tvojih 15-18 % pa se bas ne brinem kada vidim da ima gorih
[lol] [thumbsup]
[/quote]

dodaj PUNT i ZDNK da ti poprave prosjek


Mudro zbori starkelja …

Burza je učinila veliki iskorak i postala nezaobilazan činitelj financijskog sustava, ali još uvijek nema značajniju ulogu u financiranju gospodarstva te stoga s aspekta nacionalne ekonomije ne treba dramatizirati ono što se trenutno događa na burzi, ni glede uzroka niti glede posljedica, naglasio je Rohatinski.

bogumi, jedna od rijetkih osoba za koju se može reći "pravi čovjek na pravom mjestu"

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Mudro zbori starkelja …

Burza je učinila veliki iskorak i postala nezaobilazan činitelj financijskog sustava, ali još uvijek nema značajniju ulogu u financiranju gospodarstva te stoga s aspekta nacionalne ekonomije ne treba dramatizirati ono što se trenutno događa na burzi, ni glede uzroka niti glede posljedica, naglasio je Rohatinski.

bogumi, jedna od rijetkih osoba za koju se može reći "pravi čovjek na pravom mjestu"
[/quote]

Svaka mu čast za mene čovjek godine,dobro da je ove naše kvazi menagere držao na lancu,inače bi bili kao Island.

Glasnogovornik IGH na neodređeno



hebate koji pad zlata

bush prodo zlato kupio dionice i sad druka prek televizije
[/quote]

zato su oni arapi tako žurno ulijetali na sastanak,bila je rasprodaja zlata,izgleda je dao dobar popust,a možda je drugima prodao i malo tehnike(samo da nije uran..io

margin call je učinio svoje… imam 120000 cash-a. jendostavno, držat ih u čarapi ili banci mi se čini suludo po ovakvim cijenama na zse.
pitanje: što bi ste kupili za 120000 kn da imate i kako bi to u jednoj rečenici argumentirali?

hvala na (eventualnom) odgovoru.



Mi smo samo pijuni, OVO SU OBRAČUNI IZMEĐU FONDOVA…s težnjom da ostanu 4-5-najjača…

izgleda da je najjačima taktika da oni prvo potonu … PBZ i RBA prednjače u padu, a u stopu ih prati FIMA i KD … izgleda da ima jačih i većih fondova od njihovih … [huh]
[/quote]
Oni možda misle da rade pametno, ali ne znam tko će i kada vratiti povjerenje ulagača? Naravno osim onih obveznih. Oni je.u s tuđim k..cem.



Mudro zbori starkelja …

Burza je učinila veliki iskorak i postala nezaobilazan činitelj financijskog sustava, ali još uvijek nema značajniju ulogu u financiranju gospodarstva te stoga s aspekta nacionalne ekonomije ne treba dramatizirati ono što se trenutno događa na burzi, ni glede uzroka niti glede posljedica, naglasio je Rohatinski.

bogumi, jedna od rijetkih osoba za koju se može reći "pravi čovjek na pravom mjestu"
[/quote]

na prvoj novčanici koju bude morao štampati radi svi onih koji su ga slušali tamo treba staviti svoju sliku

New Report

Close