Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

problem je sto previse ljudi tako razmislja, pa se onda i to i ne dogodi


Dobro je da padaju ostale dionice ,pa kad se zaradi na INI i Ht-u sljedi povratak u jeftine dionice [thumbsup]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….

i di je tu dobra vijest???

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….

i di je tu dobra vijest???
[/quote]
[thumbsup]

Nije sve tako sivo.....

Terminski indeksi na Wall Streetu u minusu
Business.hr/Hina
02.06.2008 13:57

Terminski indeksi na Wall Streetu su uoči početka današnjeg trgovanja u minusu, jer ulagači oprezno očekuju izvješće o proizvodnoj aktivnosti u SAD-u.
Vaš link

Očekuje se izvješće u Americi. Vidjet ćemo rasplet tijekom dana.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


i di je tu dobra vijest???

Tko je spomenuo dobru vijest?? Ja samo pokušavam naći logiku današnjih događanja na Burzi… Mada vjerujem da u zadnjih desetak minuta trgovanja možemo očekivati svašta….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

mali ne prodaju [thumbsup]
cuvaju svoje dionice [cool]
ko prodaje po ovim smijesnim cijenama? [lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Terminski indeksi na Wall Streetu u minusu
Business.hr/Hina
02.06.2008 13:57

Terminski indeksi na Wall Streetu su uoči početka današnjeg trgovanja u minusu, jer ulagači oprezno očekuju izvješće o proizvodnoj aktivnosti u SAD-u.
Vaš link

Očekuje se izvješće u Americi. Vidjet ćemo rasplet tijekom dana.


Ma nafta je već na otvaranj ubilježipa pad od 1 dolara!



Terminski indeksi na Wall Streetu u minusu
Business.hr/Hina
02.06.2008 13:57

Terminski indeksi na Wall Streetu su uoči početka današnjeg trgovanja u minusu, jer ulagači oprezno očekuju izvješće o proizvodnoj aktivnosti u SAD-u.
Vaš link

Očekuje se izvješće u Americi. Vidjet ćemo rasplet tijekom dana.


Ma nafta je već na otvaranj ubilježipa pad od 1 dolara!
[/quote]

125,69

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Terminski indeksi na Wall Streetu u minusu
Business.hr/Hina
02.06.2008 13:57

Terminski indeksi na Wall Streetu su uoči početka današnjeg trgovanja u minusu, jer ulagači oprezno očekuju izvješće o proizvodnoj aktivnosti u SAD-u.
Vaš link

Očekuje se izvješće u Americi. Vidjet ćemo rasplet tijekom dana.


Ma nafta je već na otvaranj ubilježipa pad od 1 dolara!
[/quote]
koji pad [lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Netko se opet istresao na HDEL 🙁

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

prognoze za sutra ?

Može kraj Crobexa,Leda i Končara? Hvala.

New Report

Close