Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očito da se podravska može dobiti najniže po 2200… upravo je sada postavljen nalog na kupnji od 20 koamda na gore spomenutoj cijeni.

Scio me nihil scire

…ovo gore na končaru, slažem se to je delirij… baš šteta što je nemam u portfelju…

Scio me nihil scire

Novi ATH na KOEI. [smiley2]


…ovo gore na končaru, slažem se to je delirij… baš šteta što je nemam u portfelju…

Za nikog još nije kasno za ulazak, GFI još nije niti izašlo.


Sonniboy: ” …ovo gore na končaru, slažem se to je delirij… baš šteta što je nemam u portfelju… ” Za nikog još nije kasno za ulazak, GFI još nije niti izašlo.

za KOEI nece biti kasno jos godinama, ne vidim nikakav razlog da bi ta dionica mogla tako skoro stati [smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Zlatni rat također na vrhuncu[smiley2]


…ovo gore na končaru, slažem se to je delirij… baš šteta što je nemam u portfelju…

Šteta, bilo je očito da će rasti. Ali još uvijek nije kasno.

Darko09 zar zaista misliš da još nije kasno za ući ? Misliš da će to rasti još do FI? Čini mi se da je već dosta toga ukalkulirano u današnju cijenu. Ako ti misliš drugačije daj argumente i do kada će po tebi rasti.

opla, maknuo se i onaj na 909 s prodaje, sljedeca prodaja na 915 !![smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Netko skinuo i 30-ak komada s 915 [smiley2]


opla, maknuo se i onaj na 909 s prodaje, sljedeca prodaja na 915 !![smiley2]

Mislim da su sada na prvim prodajama neinformirani o rastu , a nalozi su im prije postavljeni.

Arap:

opla, maknuo se i onaj na 909 s prodaje, sljedeca prodaja na 915 !![smiley2]

Mislim da su sada na prvim prodajama neinformirani o rastu , a nalozi su im prije postavljeni.

hehe koji zez, do 920 vrlo malo komada 🙂

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Darko09 zar zaista misliš da još nije kasno za ući ? Misliš da će to rasti još do FI? Čini mi se da je već dosta toga ukalkulirano u današnju cijenu. Ako ti misliš drugačije daj argumente i do kada će po tebi rasti.


Nije samo u igri FI . Pogledaj koje poslove imaju ugovorene , najava privatizacije , TA…
Odluka je tvoja . Koei je uvijek bila dionica za strpljive.

Sa KOEI je ove godine bilo 67,31 mil.kn prometa , prosječne cijene 777 kn. 900 kn trenutno izgleda puno , ali to je “samo” 18 % rast. Mislim da to velikima nije dovoljno i da računaju do kraja godine na znatno veću cijenu.

Sta mislite o KBZ?

New Report

Close