Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I dalje se pojavljuju veliki nalozi na prodaji na vecini dionica! Stvarno sam se nadao da je to kraj ali bojim se da to jos nije kraj

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

kakva je ovo koordinirana akcija… ovo je opet patka za seljaka!!!

Glory, glory, Man United!!


I dalje se pojavljuju veliki nalozi na prodaji na vecini dionica! Stvarno sam se nadao da je to kraj ali bojim se da to jos nije kraj

Tako sam i ja mislio,ali stalno dode neki novi vec i nema kraja…ocito je panika i medu vecima koji ujutro nisu uspjeli utopiti…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Sa -8,5 ode opet crobex na preko -10

Neznam niš mi se ne sviđa ovo

Nebu dobro

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ajde neka mi netko pametan objasni zašto se INA drži? Plaćam ćevape.

strpljen..spašen Time is on my side

Po ovoj konstelaciji ovo jednostavno logikom stvari ide još dole !!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

crobex -9%, koja laž.. sad ce rec da nismo pali nis jace od ostalih burzi.. a inica se fino drzi u plusu

ovo je sad igra zivaca.. oces im uvalit sad na ‘20% il imat muda pa cekat jos par sati…

nazalos upravo su me takva muda kostala

Glory, glory, Man United!!

ZSE : DAX = -9,4% :-9,7% , Hrvatska u vodstvu, bolja u fuzbalu, bolja na burzi.

po ovome bi trebalo sada ici u shoping…



I dalje se pojavljuju veliki nalozi na prodaji na vecini dionica! Stvarno sam se nadao da je to kraj ali bojim se da to jos nije kraj

Tako sam i ja mislio,ali stalno dode neki novi vec i nema kraja…ocito je panika i medu vecima koji ujutro nisu uspjeli utopiti…
[/quote]

Ljudi to sam jučer napiso gotovo je nema više spašavanja……ljudi kad još danas
pogledaju hrportfolio pa tek u ponedeljak slijedi stampedo za kraj….fondovi se vrlo
vjerojatno gase a dijonice budu kupovali za bagatelu većinom stranci…po meni grobi
ide na 1000…
Ja svoje dijnonice zaključavam do nekih drugih veremena…..normalno da je
ovo moje mišljenje i nek se niko ne povodi…

dinosaurus

Ina se drzi zbog vlade da bude u boljoj poziciji za razmjenu dionica sto i nije tesko jer nema puno dionica u optjecaju

eh da zaboravih cevape jedem s lukom [rolleyes]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Opet se pojavljuje strašan pritisak na prodaji !
Jel ga tiskaju dole svaka čast !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

mogli bi skupit neku lovu.. recimo svako 10000 kn i slj. tjedan preuzet neki d.d., neku manju banku ili brodara… nije bitno! recimo jdpl slj. tjedan ponuda za preuzimanje: 6kn po dionici

Glory, glory, Man United!!

Jedino objašnjenje su fondovi i njihova potreba za izlaskom hitnim + margini + ovo + ono + pitaj ne znam koga + panika + strah + europa + amerika

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na vijestima najavili smanjenje pričuve banaka i mogućnost zatvaranja burze na par dana ( možda dok ne sjedne lova od INE ). Mislim da bi to bilo dobro jer koliko vidim danas je Austrija učinila isto. Kod Rusa je takav potez upalio.

Pozdrav [thumbsup]

New Report

Close