Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT

Top bid
CIJENA KOLIČINA
210,00 3,442
206,00 10,018
205,00 3,976
202,00 55,500
201,01 30
201,00 1,139
200,20 50
200,19 50
200,01 25
200,00 310

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

tuku mirovinci po HT-u! 75.000 kom odjednom na bid došlo…

Evo DAX nas sustiže s -10%

Eh…kada bi mi obicni igraci imali dojave u koliko sati se nastavlja trgovanje dionica koje su potonule -20% pa se spremili za naloge i zaradili 10% u danu

pustat ce jednu po jednu i mirovinci ih budu polako dovodili u red

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Neka kupuju i ultrajeftino, samo da spase ovo.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Evo HT podrske

Mudrinić je dobio jutros specijalno odobrenje za kupovinu od Obermana. Kupuje trezor.

Možda sam ovo trebao pustiti kao malo ohrabrenja, ali ne mogu muljati. Jebiga, ali nije istina.

Kako je nestao onaj nalog na IGH brzo


Ogromni nalozi na kupnji ht-a

stigla konjica…
[thumbsup]

sad kad jos i topove dovuku! [proud]

A kaj ti mislis da ja placam ko firma porez da bi tom lovom tebi se dupe spasavalo na burzi jer si se zaigrao? Mislim haloooo zbroji se malo. Jel te tko tjerao na burzu? Da se razumijemo i ja sam popusio ove godine ali za to sam si SAM kriv a ne fondovi, hanfa itd kog sve ne prozivas ti i tebi slicni.

Plačaćeš prijatelju ti i veći porez ovak ili onak pa ćeš još i to pribrojiti gubicima na burzi. Haaalo?

3 milje kuna bilo dovoljno da se HT obrani, daj molim te, kakvi veliki nalozi

[/quote]

Samo lagani podsjetnik.

13% pad burze na prometu od 16 milja…. tragedija.
[/quote]
Prije Samodola moglo se desit da lijepo sve rokne kako je i skočilo, da nije njegovih antitržišnih regulativa slobodno bi se formirala cijena i ovaj prividni red nebi bila trakavica od agonije i patnje. vjerojatno po samodolu bi trebalo zabraniti i kratkoročno špekuliranje. Lika treba samo dol.

KULEN NIJE SALAMA

Nekako mi se cini da zele ostaviti cijene ovdje, na nekakvom dnu dna, dok se dooobro ne nakrcaju, jer vec su zastopali HT, a i ATPL…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ajmo mirovinci mažite po ht-u od fondova, a vi sa cashom lagano smirite crobex na -8%

Glory, glory, Man United!!

turci postavili nalog od 10000kom na 215kn na prodaji HTa!!

New Report

Close