Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U ova 4 radna dana crobex je pao oko -33%!!!
Pa ovako ne padaju indexi u zemljama gdje je izbio državni udar, građanski ratovi, potresi.
Hrvatski idioti još jednom nadmašili same sebe!

Ne stoje iza toga hrvatski idioti već stranci koji su nam kupili banke i vode većinu fondova u Rvata…hrvatski idioti samo odrađuju što im gazde narede…Na redu je pljačka veća od one privatizacije 90tih…posljednji čin.
Ma..sve si mislim kaj bi bilo da je SDP pobijedio…sad bi opet Jurčić i crveni kmeri bili krivi za sve.
Ali nema veze idemo dalje..dolje [bye]
[/quote]

Kako ne kužiš da sva lova ide u Beograd [wink]

************************* Soldi su vajka va modi *************************

OMF ovi su nažalost upravljani od stranih vlasnika i oni danas moraju kupovati po nalogu euroobveznice da bi te države spašavale svoje banke. zato OMF ovi ne kupuju HT, Ingru, Ernt, ATPL, Adris…. koje im mogu donijeti ogromne prinose.

berlusconi spašava Unicredit i Intesu, zaboli njega koliko će biti hrvatske mirovine. Jedini način da se mi spasimio je da kupujemo hrvatsko, štedimo u hrvatskim bankama, investiramo u OIF-ove u hrvatskom vlasništvu.

Ali za to treba stisnuti guzicu i izdržati koju godinu bez novog auta, ne kupiti svake godine nove čizme ili kaput….

Mi moramo prihvatiti realnost da moramo oko ono sitno naših poduzeća koja su ostala u našem vlasništvu izgraditi zdravu ekonomiju.

Ali, mi volimo kupiti Inu od države jeftino, onda malo skuplje prodati mađarima, a razliku potrošiti za novu garderobu i skijanje, a onda srati po sanaderu da prodaje Inu.


ljudi ako ovo nastavi rokat.. uzimam svu imovinu, prodajem i za 5 god mozda postajem novi buffet..

dajte zovite ljudi ajmo zatvorit, to smece za danas!!

Predlazem izvanredni krizni sastanak forumasa aka prosvjed pred burzom.
Prijetit cemo i silom ako nas ne poslusaju.. ja sigurno napravim vise stete na eurotornju neg kaj mi vrijedi portfelj trenutno (ovo je sala)

SLIČAN PROSVJED VEĆ ODRŽAN U AMERICI(prosvjednici su tjerali dionice da rastu)NIJE POMOGLO [lol]


Europa nas pokušava prestići svim silama,ali ne uspjeva,ma mi Hrvati smo nenadjeb*** u svemu. Nemože nam nitko ništa. [lol]

ma to je goli.. za na nas.. pa ja bi jos jucer potpiso 5-6 posto pad… ali 13 na otvaranju, pa di to ima.. kak srbi stoje.. mislim da nas ni oni ne sisaju

Glory, glory, Man United!!

Ako ZSE odblokira ode sve u …rac!!!!

Zagrebačka pivovara u plusu!
Simbolično! 🙂

SNOOCHIE BOOCHIES


http://www.zse.hr/default.aspx?id=21893

Dajte nek netko nazove ZSE i nek im objasni da je sutra subota [lol]


To šta ti gledaš odnosi se na jučerašnji dan.Pogledaj datum


zovite zse 4686800 i tražite da se zatvori burza, ja jesam

Onda bi ovi koji su pravedno kupili mogli tužiti ZSE i HANFU.
Sve je regularno.
Smirite se.

Sad bi zatvorili pola države radi vlastite pohlepe.

Evo zvao sam 4686800, da ni slučajno NE ZATVARAJU, inače ih tužim.
E neće majci.


koja je razina na kojoj cemo poceti prodavati nekretnine i nabubaciti se dionicama?

Hebate, jos cu za par dana piknuti HT za iznos 2-3 godisnje dividende!

Al ce netko fino pokupiti maslo u mjesec dana, a ostali mali ce opet godinama tjerat neke sitne dobitke i gubitke! Ma fenomenalno! bas cu si danas odresiti razinu ulaza u HT!


Alaj ljudi bubetaju svašta. Kad je ovakva kriza nemreš prodati ni dionicu, ni auto, ni povrće a kamoli stan ili aprtman. A prodati stan 50% ispod vrijednosti pa kupiti dionice, nisam baš siguran [sealed]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

SLIČAN PROSVJED VEĆ ODRŽAN U AMERICI(prosvjednici su tjerali dionice da rastu)NIJE POMOGLO [lol]

Da vidio sam natpise tipa ”Rise you fuckers”. ali to nije inventivno.. nemres ti nas u prosvjedima prestic.. zvat cemo one boyse iz praga..

Glory, glory, Man United!!


Austrijanci obustavili rad….

Pozdrav


zovite zse 4686800 da zatvore ja jesam

NEMA PREDAJE



Europa nas pokušava prestići svim silama,ali ne uspjeva,ma mi Hrvati smo nenadjeb*** u svemu. Nemože nam nitko ništa. [lol]

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html

jedino su česi blizu nas.
ma to je goli.. za na nas.. pa ja bi jos jucer potpiso 5-6 posto pad… ali 13 na otvaranju, pa di to ima.. kak srbi stoje.. mislim da nas ni oni ne sisaju
[/quote]



Europa nas pokušava prestići svim silama,ali ne uspjeva,ma mi Hrvati smo nenadjeb*** u svemu. Nemože nam nitko ništa. [lol]

ma to je goli.. za na nas.. pa ja bi jos jucer potpiso 5-6 posto pad… ali 13 na otvaranju, pa di to ima.. kak srbi stoje.. mislim da nas ni oni ne sisaju
[/quote]

Ma rekao sam ja,pa mi smo zakon,hehe. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

na ini se lijepo vidi.. samo da se postavi jedan ginovski nalog i odma se ekipa malo zamisli pa bid pocne slagat prema gore i prodaja se pocne povlacit!!
ko mora prodat prodat ce ali takvih je malo..
samo to se moglo jos pocetkom tjedna kad su dozvolili pad na 40 mil. prometa.. pa dajte molim vas

Glory, glory, Man United!!

Ma šta rade Samodol,Matušić i Kardum; burza se jednostavno mora zatvoriti!
Jedino što mogu preporučiti kolegama -supatnicima ;ako ikako mogu otići u prirodu,
neka idu i beru gljive(isključivo jestive!),kestene i pokušaju malo umanjiti ovaj stres.
Važno je ovo preživjeti .

New Report

Close