Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što mislite, hoće li biti danas oko 15.59.58 IGH ispod 11k? [wink]

Nije sve tako sivo.....


Što mislite, hoće li biti danas oko 15.59.58 IGH ispod 11k? [wink]

Neće [thumbsup]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


Što mislite, hoće li biti danas oko 15.59.58 IGH ispod 11k? [wink]

ne

Crobex Ukupni promet
3.974,83 1.44% 63.097.124,42 kn

Samo za ljubitelje tehničke analize

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ode crobex do kraja trgovanja preko 4000 a ko nevjeruje cujemo se u 15.59

Vidim da je uz nečiju pomoć ovi komentari trgovanja postali očito tema samo za birane.
Ostali odustaju životinjaskim vrijeđanjem većine.
Vidim institucionalni promet jako visok. Nešto nam se sprema?

Danas nisam za kupovinu, i mislio sam da će mi možda cijene pobeći pošto nisam doma.
Iznenedio sam se , jer će me iste cijene ćekati u ponedjeljak.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

E naši taktičari….fondovi.
Vani se događa preokret,sve velike investicijske kuće daje izvještaje o pojačanoj kupnji dionica,nafta pada,Kina i USA se bune zbog visoke nafte….
Buffet došao sa hrpom milardi $ u Evropu da kupuje dobre i jeftine dionice ( a pljuje po recesiji -samo da može što jeftinije kupiti )…
Kod nas firme odlično posluju,gomila novih poslova,ubrzani ulazak u EU,Mol želi dionice Ine,Sanader bude prodavao Petrokemiju,Končar,Podravku ( samo je pitanje vremena ),Agrokor sprema preuzimanja u Rusiji( Konzum IPO ),pali smo najviše u Evropi….
A uskoro su i lokalni iozbori,treba Sanaderu potpora birača.Na nama dioničarima je i dobio izbore….


E naši taktičari….fondovi.
Vani se događa preokret,sve velike investicijske kuće daje izvještaje o pojačanoj kupnji dionica,nafta pada,Kina i USA se bune zbog visoke nafte….
Buffet došao sa hrpom milardi $ u Evropu da kupuje dobre i jeftine dionice ( a pljuje po recesiji -samo da može što jeftinije kupiti )…
Kod nas firme odlično posluju,gomila novih poslova,ubrzani ulazak u EU,Mol želi dionice Ine,Sanader bude prodavao Petrokemiju,Končar,Podravku ( samo je pitanje vremena ),Agrokor sprema preuzimanja u Rusiji( Konzum IPO ),pali smo najviše u Evropi….
A uskoro su i lokalni iozbori,treba Sanaderu potpora birača.Na nama dioničarima je i dobio izbore….

Sve ok ludium, samo nemoj s tom pričom o kupovini birača. Vidjeli smo što je od tih velikih priča bilo… Ne ponovilo se [pray]

Za sve ljubitelje HT-a
http://www.zse.hr/default.aspx?id=20291
Jos nisu odlucili sta nemora znaciti i da nece [thumbsup]




Što mislite, hoće li biti danas oko 15.59.58 IGH ispod 11k? [wink]

Ako već nemaš i neznaš ništa pametno napisati pokušaj šutiti.
Šutnja je nekada zlato jer ne otkriva koliko si glup.
[/quote]
Ma svaka čast!
Malo smo nervozni?
Ma nije ništa strašno!
Bit će bolje! [bye]
[/quote]
Niti sam nervozan niti imam dionice IGH ali sam toliko pametan da mogu vidjeti kupnju a evo pa i ti pogledaj da ne kažeš da sam škrt

INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE D.D. – IGH-R-A

14 dana21 dan1 mjesec6 mjeseci1 godina3 godine5 godina

Kupnje
Cijena Količina
11.620,00 3
11.612,00 2
11.603,00 2
11.602,10 5
11.600,00 4
11.573,03 1
11.572,00 1
11.565,00 2
11.561,01 4
11.561,00 2

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

http://www.reuters.com/article/marketsNews/idCAN3041771320080530?rpc=44

US STOCKS-Futures add to gains after inflation data

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

fin skok futuresa, nakon della, jos dobrih izvjestaja, dobro neki govore, ovo bi moglo biti vruce ljeto, ali vidjet cemo.. [undecid]

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close