Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


belex +3% [lol]
mi smo na -9,12 bravo!

kakva su pravila kod prijevremenog zatvaranja, ako probijemo 10% i da li uopce postoji mogucnost??
zna li ko?


trebalo bi pitat samodola

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Mlinar opet prolazi neokrznut
nije prodana još niti jedna dionica

a ko ce prodat molim te lijepo po 850 kn kad moze dobit cca 1370 kn pa nismo stvarno toliko prolupali .ili??
i mislim da je danas zadnji dan za predaju obrazaca a poslje nema vise ……….bye,bye ko je jamio jamio

Bez uvrede ali mislim da su najbolji pokazatelji Tigrus i ekipa koji vuču UP UP, a zapravo
treba prodavati. Oni danas prodaju.
ODBIJANCA JOŠ NEMA.
To je pokazatelj da nam je burza prebolesna.

Dobro znam kako izgleda raspad sistema. TO JE TO.


ovaj drastičan neopravdan pad između ostaloga je i igra pohlepnih fond menadžera..kako stvoriti što veću paniku i da dobiju dionice zabadava od drhtavih ručica…kad se natovare onda će u jednom danu dići crobex 15%.

Kakvih fond menadžera? Prošla su njihova vremena, nemaju oni više love za raditi što im se sprdne…
Sad se samo mirovinci mogu lagano tovariti i čekati bolja vremena.


Sad će opet priča navečer "utjecaj svijetskih tržišta" i sl sranja… Nevjerojatno koliko ljudi mogu trpjeti prije nego pop…de

slažem se sa svim!
a pazite tek danas Dnevnik, sutra bombasticni naslovi u novinama cak je i 24 sata poceo izvjestavat ukoro u Gloriji ispovjest mladog brokera/brokerice hahhhahahah

po meni sutra opet pad to se vise ne moze zaustavit….

PODR
Top bid
CIJENA KOLIČINA
295,00 17,005
280,02 30
280,01 10
280,00 70

mirovinci idu u pomoć svojima…nama ostaje da sadimo salatu

Evo i europa okrece u crveno… izgleda da ih brine kriza kod nas… [thumbsup]

Jedno je okrenuti u crveno, a drugo kad pukne glava motora

Hell is Empty and all the Devils are Here

neće kupnja na atpl izdržati tempo prodavača i ona uskoro u blokadi [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Evo i europa okrece u crveno… izgleda da ih brine kriza kod nas… [thumbsup]

Još nam samo fali europa u crvenom. [bye]

Maknula se obrana 17.000 kom na PODR.

da da, okrenula evropa u crveno ftse +1% cac +2% , dax +0,5% ..

Situacija je već lagano van pameti.
ZSE
CROBEX 2.435,76 -8,52%
CROBIS 96,07 +0,02%
Redovni promet 66.889.642,96
Instituc. promet 118.664.519,28
Ukupni promet 185.554.162,24

who dares, wins


da da, okrenula evropa u crveno ftse +1% cac +2% , dax +0,5% ..

Gdje je okrenula, ovo je plus?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pa da valentine to je bilo ironično .. 🙂 nije okrenula u minus , naravno .. pa ne može padati svaki dan ..

New Report

Close