Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malima je i bolje da ne trguju sada jer budimo objektivni nakon onih silnih minusa OIF su vjerojatno zatrpani nalozima za isplatu, (samo čekam vijest da je neki od njih pred gašenjem ili preuzimanjem)
dok se ne pobrsti njihovih dionica koje moraju na prodaju željeli oni ili ne nećemo prema gore …
mali se trebaju sakriti pod stol dok se veliki tuku [bye]

mogao bi neki odbijanac doabar bit ..

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

kuna može jos samo dolje, ja računam do ulaska u eu oko 5 – 5.5 kn.
pa daj zamisli da je eur 8 kn, pa tko bude vracal kredite???


Kolega na čemu temeljite ovakvo promišljanje?
[/quote]

Rohatinski je to i najavio, jačanje kune. Prvenstveno radi kredita.
Trenutno treba dobro razmotriti situaciju, jer ostane li eu bez posla i kredita (opel,bmw) pitam se tko će doći na more i donjeti 7-8 milijardi USD?
to bi moglo značiti druge godine bankrot drzave, a onda 2010 i privrede (ceste, zeljeznica, dvorane), zdravstva (ljekovi), vojske, policije….
Ha, tko zna mozda sam u krivu, ali misljenja sam da ako oslabi kuna ,na 8 ili 8.5 kn, sve gore navedeno će se jos pojačati.

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Prošli put je bila lažna dojava o bombi na ZSE, ali nakon ovog tko zna …

Nema veze ima Kardum rezervnu lokaciju.

ina u blokadi, crobi 6,66…

i to je to...

sell off, capitulation… bilo je i vrijeme [cool]

Ostanite hladne glave.
Crobex će se do kraja dana poravnati sa ostalim burzama.
Samo bez panike [thumbsup]

"Istina je neotkrivena laž"


Stvarno mi nije jasno tko sada prodaje, Crobex na 2500, pad 6 %, a cijeli svijet u debelom plusu. Očito je da ćemo i mi morati gore, barem kratkotrajno.

Možda. Prvo treba razotkriti manipulatore (očito im se jako tresu hlače… bježe, ali uteći neće).


ina u blokadi, crobi 6,66…


Tri šestice nije dobro

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

-6,74

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

-6,8

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ZSE
CROBEX 2.486,52 -6,62%
CROBIS 96,07 +0,02%
Redovni promet 19.392.786,32
Instituc. promet 6.593.263,99
Ukupni promet 25.986.050,31

Od početka tjedna sam bio bez kompjutera te sam si sačuvao mnogo živaca no izgleda da se ova kalvarija nastavlja.

who dares, wins

2478

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]



ina u blokadi, crobi 6,66…


Tri šestice nije dobro
[/quote]

vrazja posla…

pbz u blokadi…

i to je to...


e ovo više stvarno nema smisla pa euroipa je u dobrom +

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

treba nadoknadit jucerasnji minus izgleda..ova nasa burza je totalno sjebana i kontra cijelog svijeta naravno samo kad se ide gore..

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close