Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje su svježiji podaci, ali nema streaminga. Vaš link

Čista savjest često se zamjenjuje s kratkim pamćenjem.

INA REGS | Currency USD
All data delayed by at least 15 minutes

As at 02-Mar-2007 9:39:33
501.500 -6.75 -1.33%

INA danas poćela slabo u londonu

“Ulagači bježe s kapitalom u sigurniju imovinu”, ustvrdio je Joe Saluzzi, menadžer trgovine pri Themis Tradingu.

Zrcaleći bijeg ulagača u kvalitetnije i relativno sigurnije investicije, 10-godišnje obveznice američke vlade poskupjele su, dok je njihov prinos pao s 4,57 na 4,56 posto. Također, ulagači su skloni kupovati dionice sektora za koje vjeruju da su bolje pozicionirani u uvjetima umjerenog gospodarskog rasta. Tako su dionice kompanija koje se bave opskrbom vodom, plinom i strujom ojačale u prosjeku za 0,3 posto.

Osim INA , PTKM i ADRS ostale dionice se dobro drže. Minusi su na malim prometima.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

U prvih 40 minuta ispipava se bilo na kupnji i prodaji…, zato je i tako mala količina za početak trgovanja….
Kupci žele što više i što povoljnije…., za sada je netko na prodaji zadovoljan i ovom cijenom….!?
Nema tarapane…, no to su tek početne runde meča…, ispipavanje “protivnika” i stanja…, tko će koga…???

SNC može li svježe stanje s transakcijama…

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

ako je u aziji šaroliko, u europi je situacija bolja..[smiley2]

Scio me nihil scire

danas očito manje banke preuzimaju stvar u svoje ruke poput pdba, bpba, hpb…..[smiley2]

Scio me nihil scire

Netko skida ATLN s aksa.

I love the Smell of Profits in the Morning

Upravo počišćen KOEI za milju i pol kuna.

zelio bi cetitati svim dionicarima TNPL na tvrdom stavu glede prodajne cijene[smiley2]

two bad....milosh dead

nadam se da mi nece prisjesti gornji post [smiley7][smiley16]

two bad....milosh dead

Molio bih kolegu sa 114 komada BRNK da POKLOPI kupnju…glupo je da se seta stalno izmedju 400 i 440 na prodaji[smiley11][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Interesantno kako neko nudi 1550 kuna za redovnu dionicu KOTR-a, a istovremeno ne da 1400 kuna za povlastenu… hm, hm… jos interesantnije kada se citava situacija usporedi sa KOSN-om

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Zanimljivo , danas nitko ne želi THNK i TNPL . Kako će ih kupovati po većim cijenama, divota.

Fino…dosla prodaja na DDJH na 175 kuna…i to 37 komada…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close