Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije procurila nikakva informacija u vezi INE, jednostavno je panika popustila i cijena će se stabilizirati oko 2800.

Na razinama 2700 – 2800 je još bilo normalno ulijetati zbog malog rizika jer ponuda za preuzimanje ne može biti predaleko od te razine, dakle – rizik mali, mogućnost zarade ipak nešto veća.

Mislim da će kolaps amera još danas i sutra omogućiti kupovinu na niskim cijenama, s tim da se nadam velikom prometu. Molim boga za 200 milja redovitog pa ću se i ja početi skidati s praksića, apaurića, pića i ostalih …ića [thumbsup]


previse emotivno ste u svemu, a to znaci da ste nestabilni i laka meta…
s vasim djonicama za popunu 6% po bilo kojoj ponudenoj cjeni mogu racunati

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@luka

Nemate pojma kolko ste u pravu, a i forum vidim sve vrvi od stabilnih i teških meta.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Imam prijedlog za moderatora u svezi načina ocjenjivanja: treba ga promijeniti !
Kako netko iole normalan može ocijenit post koji ima jednu ili nekoliko riječi ili jedan smajlić ili nekoliko njih ? Kako netko iole pametan može ocijenit negativno neki link koji je usko vezan uz temu ili je odgovor na neko pitanje ?! Treba li zabraniti iživljavanje neiživljenih tipova koja guštaju na ovom ozbiljnom forumu u liječenju svojih kompleksa- TREBA ! Ovo se ne odnosi na ocjenjivanje mojih postova nego na postove dobre većine kolega sa foruma


Imam prijedlog za moderatora u svezi načina ocjenjivanja: treba ga promijeniti !
Kako netko iole normalan može ocijenit post koji ima jednu ili nekoliko riječi ili jedan smajlić ili nekoliko njih ? Kako netko iole pametan može ocijenit negativno neki link koji je usko vezan uz temu ili je odgovor na neko pitanje ?! Treba li zabraniti iživljavanje neiživljenih tipova koja guštaju na ovom ozbiljnom forumu u liječenju svojih kompleksa- TREBA ! Ovo se ne odnosi na ocjenjivanje mojih postova nego na postove dobre većine kolega sa foruma

Meni je još bolje ocjenjivanje na temi što smo danas tržili. ATPL 100% a PTKM npr 40%, pa kako se to može ocjenjivati i po kojem kriteriju [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Otvaranje -0,11%. 1,1 mil prometa.
Mislim da su mali potaknuti na rasprodaju na nekim dionicama, a na nekim fondovi lagano po bidu.

Evo ja ću recimo sad pokupit kečeve, ali iskreno mislim da je ponuda za INU na donjoj granici raspona i na to nas pripremaju ovim konstantnim padom crobija, a onda će uslijediti "u ovim vremenima je ovo i više nego fer ponuda za dionicu INA-e, jer pogledajte stanje na svjetskim tržištima, bla,bla,bla" Da ju imam mislim da bi sad sa barem 50% izletio van.

Surround all arround when it hits the ground

moglo bi bit i odbijanca danas…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo nas ispod 3500
3498 bodova.

Primjećujem da je bid na puno dionica poput DDJM, ZVZD, THNK,TNPL, VDKT, IGH, DLKV,..itd, jako slab.
Nema podrške, i ne brani se . Trenutno kažem.
U prvih 5 na bidu, ide se na većini dionica do -10%.
Vidjet ćemo koliko će izdržati bid.
INA je trenutno od 1,25% odletila na -0,33%. Istresanje na INI.
Smrdi mi ovo.

bid se polako topi
cijelo tržište diše na škrge čekajući da vidi koliko se mol spreman iskrcati za inu
sada je vrijeme za postavljanje nebuloznih cijena na bidu
kao što je mare to naumila (ili već realizirala) na… atgr?
nagađam
kako sada stoje stvari, nije to tako blesava ideja
nikad se ne zna kad će netko zacvikati i prodati
samo da više ne proživljava agoniju svakodnevnog gledanja u minuse
ja odo na poduži go od burze
dosadilo mi ovo drž ne daj od strane market makera
kako sam bespomoćna, mogu jedino reći
ma ko vas šiša
pozdrav i puse svima

free tibet

Crobex: 3488.06

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

Definiraj mini korekciju ?

Kad nešto raste na malom prometu, onda se kaze bull trap, a što su ovi padovi na malom prometu.
Evo juce na KODT, samo se neko istrpao po 2200, nije niti testirao da li ce ga netko pokupiti na asku na 2400, gapovi su ogromni.

što je ovo sa tnsa [shocked] prva kupnja na 4.100 kn

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

koja dosada na trzistu…
[yawn]
hoce li se ista zanimljivo dogoditi ?
trgovanje dionicama bi trebalo dizati adrenalin, a ovdje kod nas je to tako dosadno da bi mogao zaspati…
sad smo kao u fazi korekcije koja ce ici do 3490…
nevjerojatna dosada….
[yawn]

New Report

Close