Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je netko s foruma prodao jdba po 5160 molim da mi iduci put na privat javi ako planira nesto prodavati s diskontom od 30 posto, ja mu dam 10 % vise[lol] [lol]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Europa u minusu !!!
Vaš link
Svi opet kupuju ko ludi i nakon toliko rasta.
Tko zna šta nam slijedeći tjedan donosi.
Sigurno ne još veći rast nego prošla dva tjedna.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


plavi: ” Blue, da sada uvalim ono što sam jutros kupio INGR?[lol] ” Nebudi lud. Odbijanac ce biti malo jaci, tako mi izgleda.

Naravno, samo se šalim, vidim da sam upravo prodao nešto drugo, idem još probat koju siću uzeti..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

UH, treba vježbanja i prokleto puno znanja , sreće i tehnike………čitaj / love/ da se u ovakvim situacijama, nešto
dobro uhvati……….treba prokleta i sreća ………..ali …ide nekako teško…ali ipak ide……..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ali pazite se dečki da Vas opet ne navuku gore pa opet reli nazad,
evropa sve jače u crvenom i ako ameri danas odu u crveno kao i dva sljedeća dana,
sljedi duboki zaron.
nisam siguran da je ovo odbijanac[bye],oprez


Ivek kupuje, bit će da ne može pričati od kupovine.

meni se čini da svi kupuju uključujući i moderatora [lol]

crobex 3716 -0,5%

Kaj mislite decki, kolki ce plus biti danas na kraju, da nas razveseli pre praznika i odmora od burze..?
Ja tipujem na 1-2 %.[proud]

Molim za korekno mišljenje starih forumaša: koja je po vama bolja dionica TRANSADRIJA ili TEHNIKA,zahvalan unaprijed na odgovoru.

Evo nas u plusu. Živjeli!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Kaj mislite decki, kolki ce plus biti danas na kraju, da nas razveseli pre praznika i odmora od burze..? Ja tipujem na 1-2 %.[proud]

Pred produženi vikend, rijetko kad je plus na kraju…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Neznam baš Geronimo ja sam nešto zaradio na atpl[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

A sado nitko ne piše kako je ovo jučer i danas zapravo bio

mile1984, 30.04.2008. u 11:17
bear trap

New Report

Close