Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pomoću ove naprave naši su fond menageri kupovali dionice na ATH-u u 12/2007

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

kupnje na ostalim dionicamam jačaju imam dojam, jel se to već naslućuje plima keša od ine?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1dacc7d2-d694-4729-a07c-30fe0c32b18a

No coment….

Pomoću ove naprave naši su fond menageri kupovali dionice na ATH-u u 12/2007

To je tzv. Kur.ev ATH-ist !
Upravo ta sprava izdvaja vrhunskog fond menađera od prosjeka !
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Stekao sam neki dojam da je na kraju bio jedan pozamašan istovar na INA-i i brzinski ukrcaj na HT pa čak i INGRA-u. Sad da li su to isti majstori samo možemo pogađati.

who dares, wins

Ode INA dolje jer je nestala obrana na 2900, zbog navodno katastrofalnog izvješća, ujedno ode i Crobex dolje.
Crobex -0,57%

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

izvještaj je baš naprotiv o.k. ali pajdo "nešto" zna

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Opet ista stvar ko i juče, istovar na INA-i i utovar na HT-u. Netko zna da će na jesen HT biti bar 350 tako da se malima nakon dobitka onih 10% bude kao isplatilo prodavati. Samo kad oni prodaju tek onda će cjena da naraste na realni nivo.
Prozirni su mi ti naši muljatori tako da tko ima živaca i vremena ne može izgubiti.

who dares, wins

Drustvo ima li danas pajde? Vidim da je najniza cijena Ine danas bila 2840kn. Interesuje me koliko je proslo komada ispod 2900kn i koliki je ovaj lik sada na kupovini?
Pozdrav

Dižu se letvice. Kešu su dani odbrojani.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nema komentara na dramatično povečanje likvidnosti na ZSE?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

nažalost svaki je komentar suvišan. Diablore, non serare… 🙂

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

Barone, ne drukas valjda dolje vise, a nakrco se Konzuma [rolleyes]


Stekao sam neki dojam da je na kraju bio jedan pozamašan istovar na INA-i i brzinski ukrcaj na HT pa čak i INGRA-u. Sad da li su to isti majstori samo možemo pogađati.

isti dojam jučer steko nakon pol 4…a danas su nastavile rast ingr, igh, ht…da je velki nalog na 2900 još na ini mislim da bi rast bio i još i brži i veći.

Imate u Jutarnjem, ponuđena cijena za Inu je 2 700 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close