Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako do otvaranja burze ostanu nalozi ovako nisko na asku
mogao bi biti solidan promet na otvaranju!



HT i INA nam drže burzu da ih nema opći potop bi nastao

ništa one ne drže, nego ruše, preko njih se isisava lova sa tržišta.

[/quote]
Jedina prava i nepatvorena istina


Mogli bi fondovi koji se moraju ukeširati, iskorisiti ovu euforiju danas (ako je uopće ima).
A nakon toga, šišanjac.

Ja ne vidim baš promjene omjera K/P na nalozima u ovih 10 min.
To znači da će opet mali dizati Crobex. Ajme.


za šta da iskoriste

kolega pitanje za vas a kaj je za vas smirivanje trzista ili stabiliziranje ili oporavak crobi na 4000 ili 4500 ili 4800

Za mene smirivanje, odnosno stabiliziranje tržišta nije vezano uz vrijednost Crobex-a, već uz likvidnost. Pri tome mislim na likvidnost malo većeg broja dionica, a ne samo ovih par kojima se sada koliko-toliko trguje.

Do stabilizacije će doći kada bude moguće prodati neku veću količinu dionica (par stotina tisuća kuna), bez obveze da se pri tome drastično srušite cijenu.

Vrijedi i obrnuto – ako sada želite kupiti neku manje likvidnu dionicu, možete je kupiti vrlo malo na račun nekolicine očajnika. Kupnja veće količine dionica u kratkom vremenu značila bi kod takvih dionica ozbiljno dizanje cijene.

Tek kada se riješe te stvari, možemo računati na povratak i li jaču aktivnost većih investitora i rast.


Mogli bi fondovi koji se moraju ukeširati, iskorisiti ovu euforiju danas (ako je uopće ima).
A nakon toga, šišanjac.

Ja ne vidim baš promjene omjera K/P na nalozima u ovih 10 min.
To znači da će opet mali dizati Crobex. Ajme.

[ INA-R-A ] Kupnja Cijena
1697 2.700,00
15 2.691,00
20 2.686,00
14 2.682,00
7 2.681,00
12 2.680,00
50 2.666,01
14 2.666,00
15 2.665,01
2 2.664,50
Cijena Prodaja
2.680,00 24
2.685,00 10
2.688,00 24
2.689,99 4
2.690,00 14
2.694,97 5
2.695,00 6
2.696,98 6
2.697,00 48
2.697,96 9

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ODosmo!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

NEtko pumpa INA-u. DO sada već 5 milja prometa.

Gledam INU u sjetim se starih dana kada je na svaki propuh cijena pojedine dionice rasla!

I love the Smell of Profits in the Morning


Mogli bi fondovi koji se moraju ukeširati, iskorisiti ovu euforiju danas (ako je uopće ima).
A nakon toga, šišanjac.

Ja ne vidim baš promjene omjera K/P na nalozima u ovih 10 min.
To znači da će opet mali dizati Crobex. Ajme.

A onda: NEtko pumpa INA-u. DO sada već 5 milja prometa.

Barone odluči se, jesu mali ili nisu! [proud]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


kolega pitanje za vas a kaj je za vas smirivanje trzista ili stabiliziranje ili oporavak crobi na 4000 ili 4500 ili 4800

Za mene smirivanje, odnosno stabiliziranje tržišta nije vezano uz vrijednost Crobex-a, već uz likvidnost. Pri tome mislim na likvidnost malo većeg broja dionica, a ne samo ovih par kojima se sada koliko-toliko trguje.

Do stabilizacije će doći kada bude moguće prodati neku veću količinu dionica (par stotina tisuća kuna), bez obveze da se pri tome drastično srušite cijenu.

Vrijedi i obrnuto – ako sada želite kupiti neku manje likvidnu dionicu, možete je kupiti vrlo malo na račun nekolicine očajnika. Kupnja veće količine dionica u kratkom vremenu značila bi kod takvih dionica ozbiljno dizanje cijene.

Tek kada se riješe te stvari, možemo računati na povratak i li jaču aktivnost većih investitora i rast.
[/quote]

evo ti stoja
stvari su uvijek vrlo jednostavne
od svih kompliciranih i zakučastih teorija kako i zašto crobex ne pleše onak kako mi sviramo
ova mi se čini najbliža istini
koliko para, toliko muzike
moš ti plesat i bez muzike
ali uvijek to ispadne nekak neveselo
upravo kao i ovaj naš ljetni valcer na suho

free tibet

………..kaj je ovo sa inom………..jel ide preuzimanje od strane shella, kad ovako raste……?? [shocked]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

možda je stigla ponuda od omv-a

Skriveni na ATPL ko salate na prodaji. Rekao sam da će netko ovo jako dobro iskoristiti.



ostavite se vi investiranja……………nije ono za vas, a niste ni vi za njega [lol] [lol]

Da tebe bi trebo slušat, da se ne lažemo da se u ovom biznisu zarađuje treba i prodavat a
ne samo držat i kupovat. Prodaje se kolko ja znam kad tržište naraste u određenim granicama.
Možda ti sančo vječito kupuješ al to je već SF film.
[/quote]

al jel vidiš da sam bio u pravu………………sad je vrijeme za kupnju dobrih i podcjenjenih dionica……………za mjesec, dva, kad dođe na red privatizacija INE…………….neće više biti po ovim cijenama [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Mogao bi mi se ostvariti plan da se Ine već preko ljeta riješim jer su ovi zapeli za za ozbiljno. 13 milja nije šala.

who dares, wins

New Report

Close