Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eksplozija na ernt

30 milja prometa…a HT se nije ni zalaufao

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


plavi: ” Kolika je cijana KNZM nakon splita u odnosu na jučerašnju , a da bude na 0? ” neznam tocno ali mislim da je split-stock napravljen oko 1:200 ili tako nesto.. sad je ekipi jeftino pa su ga odma zgurali u blokadu, a ima i par nadobudnih koji nisu ni culi za split -stock pa su ostavili naloge na 70- pa do 160 000[lol]

e nije nego 1: 180, ne govori na pamet več čitaj novosti sa ZSE…
skupo do bola

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo, opet iza barona, koji sam maler !
Sudeći po blokovima na KORF i ERNT mislim da institucionalni ulagači u širokom luku zaobilaze precijenjeni crobex, a da ne govorim o mirovincima, to sigurno neki mali izlaze pa dogovaraju cijenu koja će pasti još 20-ak % na crobex 2800[rolleyes]

plavi:

IGH ide u prvu kotaciju.[thumbsup]

Dlkv je pao dok je ušao u prvu kotaciju. Nisam siguran , nek me netko ispravi ako griješim.

Meni je ovo prvi glas da je DLKV u prvoj kotaciji?
[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Crobex: 3577.58 Promjena: 1.62% iveka nigdje[cry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Nakon skoro 7 % rasta jučer , slovenci danas skoro 3 % u plusu.[thumbsup]

sad je to profit taking pa će opet padat zbog loše situacije u regiji [rolleyes]


Crobex: 3577.58 Promjena: 1.62% iveka nigdje[cry]

zauzet je prodajom onih dionica koje je kupoval neki dan
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ivek čeka ko medo na onoj slici[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

LKRI u + blokadi
12 %


Nakon skoro 7 % rasta jučer , slovenci danas skoro 3 % u plusu.[thumbsup]

ja mislim da je njih masakriro naš KD .. ili neki drugi fond snažno izložen u Slo ..a kako su i oni plićina od burzice , odmah je pao index za 7 % (!?)

inače ljudi su počeli trejdati i sa ulozima u fondovima (!?)

čuo sam ovih i prošlih dana rečenicu:
“palo je 15% , idem ja van pa kad padne 30% ću ponovo ući u fond”

današnjni investitori su sve “kreativniji” ..[proud]


tigrus: ” avax10: ” plavi: ” A dobro daj ti nama reci gdje ti vidiš pritisak na prodaji na kojim dionicama? Možeš nam usput reći i na kojima čekaš na bidu..[lol] ” Ako se malo potrudiš, vidjet će i ti gdje je to [wink] Vjerovao ili ne, nisam na bidu ni na jednoj jedinoj dionici, ali imam još par naloga na prodaji. Na bid ću se vratiti kad opet krenu blokade prema dolje [lol] ” a sto ces napraviti ako ne krene prema dolje? [wink]

” a šta ćeš ti ako krene dolje?

nista.
kao ni do sada.
ja sam dugorocni ulagac!
[lol]

New Report

Close