Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molim cijenjenog imatelja dionica Varteksa da proda svoje dionice sada ima dosta komada pa udri!!!

Dečki, bolje šutit da se nebi ponovilo ovo…


Što se sad lijepo netko ne iskrca pa da idemo dalje? Ima na kupnji pa neka lupi.


Samo što rekoh netko to učinio, nevjerojatno. Kupnja – VART-R-1 152 170,00 35 168,00 100 166,00 200 165,62 100 165,61 Prodaja – VART-R-1 18 174,00 81 174,25 103 174,29 148 174,30 100 174,50

[smiley2][smiley2][smiley2]

btw

Rekao sam da neću kupovati Varteks prije izvješća.

Pozdrav


Dečki, bolje šutit da se nebi ponovilo ovo…
Samo što rekoh netko to učinio, nevjerojatno.
[smiley2][smiley2][smiley2]

btw

Rekao sam da neću kupovati Varteks prije izvješća.

Pozdrav

na kojoj cijeni ga planiraš kupovati ako nije tajna?
[smiley2][smiley2][smiley2]

Opla, ZABA…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

izgleda da RIBA danas utvrdila prelazak preko 700. a i KOEI utvrđuje 800.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

jel vam radi ATM ?

Scio me nihil scire


Opla, ZABA…

Onaj ogroman nalog na prodaji od 11 000kn je šaptom pao,to me podsjeca na situaciju kod INA-e na 2925 kn 😉

I love this game


jel vam radi ATM ?

Ne. Meni je sad ovo vec sumnjivo jer vec drugi put u par dana ATM crkava gotovo u isto vrijeme (u zadnji sat trgovanja)

Da…to je super i fer nacin 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Opla, ZABA…

Prohujalo s vihorom, 9,5 miliona kuna prometa .
Na kupnji preko 11 000 227 komada.
Da …. to se pomaknula Družda Pere Kvržice sa 10 600.
Prodaje i dalje nema.U biti bila je cirka 2 sekunde na 11 000, pa je skinuto.
Hehe, čestitke kolegi na targetu…
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” Opla, ZABA… ” Prohujalo s vihorom, 9,5 miliona kuna prometa . Na kupnji preko 11 000 227 komada. Da …. to se pomaknula Družda Pere Kvržice sa 10 600. Prodaje i dalje nema.U biti bila je cirka 2 sekunde na 11 000, pa je skinuto. Hehe, čestitke kolegi na targetu… [smiley2]

Je li ovo u 15:32 skinuto s bida ili s aska?

Pozdrav


Je li ovo u 15:32 skinuto s bida ili s aska? Pozdrav

Naslagalo se ca. 250 bida preko 11 000 , poklopljno , sa još 70 komada na asku na 11 000 , , odmah i to skinuto, sa novim bidovima preko 11 000.
U par sekundi.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo sa prekidima na ATM-u je malo previše!!!

[smiley7][smiley7][smiley7]

Viadukt se dobro drži, ZABA 9 i pol miliona prometa , sa većom količinom preko 11000 na kupnji.
Ako ovako nastavi sutra bi mogli na 12000.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


btw Rekao sam da neću kupovati Varteks prije izvješća.

Problem je što mnogi izvješće vide prije pa cijena često poraste prije same objave.

vidim na Poslovnom obavijest da trezor Kraša opet kupuje svoje dionice,pa zar je moguće da nitko neće kupiti dionice Kraša,osim njihovog trezora ?

New Report

Close