Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo. Na otvorenju prolazi odmah 200 kom Vart po 148, 32 DDJH po 164—-[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ajde Mauricije bljedoliki brate prestani se svđati sa tom dosadnom osom. ( rušiš mi cijenu investicije – ti mi rušiš Vart, a Osa mi ruši Inu ) bio bi red da oba prestanete, jer u suprotnom ću se i ja uključiti u pljuvačinu.
Howgh[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

A kaj ces ti hrackati 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A kaj ces ti hrackati 🙂

Pa te iste koje imam[smiley2] zašto da ja stojim po strani, znam i ja nekih mana tim dionicama

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Joj, neeeeeeeee!
Ajde spotaj recimo PIVK i JDKM[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ja ne forsiram INU, ja pomažem tebi u žicanju,

ajmo ljudi, lijepo svi u red i kupite Varteks molim vas, nakon toliko mjeseci htio bih da mi krene

ups, nisam ni rekao već je neka dobra duša stavila nalog

[smiley2]ma ja volim malo ljutit kolegu mauricija[smiley2]ništa osobno nemam protiv njega i protiv INE,al kad se brzo naljuti[smiley2][smiley2]


ma ja volim malo ljutit kolegu mauricija[smiley2]ništa osobno nemam protiv njega i protiv INE,al kad se brzo naljuti[smiley2][smiley2]

ajde prst pomirenja i idemo dalje [smiley2]

gazda:

ma ja volim malo ljutit kolegu mauricija[smiley2]ništa osobno nemam protiv njega i protiv INE,al kad se brzo naljuti[smiley2][smiley2]

ajde prst pomirenja i idemo dalje [smiley2]

To ce biti prst po gospickom receptu ili? [smiley2]

ajde prst pomirenja i idemo dalje [smiley2]

naravno[smiley2]sretno

Molim vas da mi ne ljutite Mauricija, jer je zapaljiv ko šibica ( a još ima i dionice Ine ), hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

U svakom slucaju, VART je lijepo krenuo.

Mira i zdravlja svim ljudima.


Molim vas da mi ne ljutite Mauricija, jer je zapaljiv ko šibica ( a još ima i dionice Ine ), hi,hi,hi[smiley1]

Tako je, zar to nije divno?

New Report

Close