Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Pounju se netko opasno iskrcava..hm,hm [smiley9]

I love this game

Vidite ovaj promet na Žitnjaku,ima netko neku informaciju??[smiley1][smiley1]


plavi: ” Na Zabi , na cijeloj prodaji ukupno 254 komada od toga na 10100 117 komada,više nego evidentno je da po završetku iskrcavanja na 10100 , idemo na 11000. Kupnje se već preko 10 000 stisnulo 108 komada. ” Netko se očito uplašio jačeg rasta pa je jutros stavio 130 kom na 10 100 kn, odnosno 900 kn manje od drugog naloga na prodaju. Rast je trenutno zaustavio , ali ništa nije ispod skupio. Na LKRI peta kupnja na 273,09 . Nisam mislio da će se znatnije vratiti, ali bit će dokupa.

Oteto mu je sve na 10 100 , sada je postavio letvicu više na 10300 , gotovo sam siguran da se radi o stom prodavatelju, mislim da je pri kraju pa sada izlazi na višim razinama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Vidite ovaj promet na Žitnjaku,ima netko neku informaciju??[smiley1][smiley1]

Moram priznati zanimljivo, koliko vidim H nalog na kupnji.

Nešto se kuha uz takav promet.

I love the Smell of Profits in the Morning

A šta je danas sa JDBA? Neke novije informacije? Blokirana na 14.850,00, a prodaja se tek sad polako vrača na 16.000,00[smiley2] Bilo je i vrijeme, da se i ona pomakne!

[emo_cool]

HNB je dala izvješče za 2006. Pogledaj na temi sve o bankama na moj novac. Ako imaš volje, kopiraj ovamo.[smiley11]

Evo ga…

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


A šta je danas sa JDBA? Neke novije informacije? Blokirana na 14.850,00, a prodaja se tek sad polako vrača na 16.000,00[smiley2] Bilo je i vrijeme, da se i ona pomakne!

Jel sad jasno zašto se pokrenula…. i neće tako brzo stati……
[smiley2]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Može li netko postaviti osnovne pokazatelje za JDBA? Ili još bolje, ako netko ima usporedbu banaka u HR…

Pozz,
T.

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


mateja: ” A šta je danas sa JDBA? Neke novije informacije? Blokirana na 14.850,00, a prodaja se tek sad polako vrača na 16.000,00[smiley2] Bilo je i vrijeme, da se i ona pomakne! ” Jel sad jasno zašto se pokrenula…. i neće tako brzo stati…… [smiley2]

Da bi se tvoje riječi pozlatile![smiley2]

[emo_cool]

Dobit 38 milijuna,to je preko 1000kn/dionici,mogli bi je gledati na 20 000kn

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ne, ubedljivo preko 20.000kn, više prema 25.000kn.[smiley9]

Ne, prije oko 40 000-60 000[smiley1]

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

savjetujem vam da sad upalite CNBC Europe jer je zanimljiva tema o energiji. Polemizira se o nafti, nuklearnoj energiji ili alternativnoj poput vjetra i solarne energije. zasad vode alternativci. Naročito zanimljiva tema za dioničare EIG-a Elke. Sve je naravno posvećeno dionicama takvih kompanija. Jako zanimljivo. Rasprava se održava u Davosu u Švicarskoj. Pogledajte tko ima. Upravo traje.


savjetujem vam da sad upalite CNBC Europe jer je zanimljiva tema o energiji. Polemizira se o nafti, nuklearnoj energiji ili alternativnoj poput vjetra i solarne energije. zasad vode alternativci. Naročito zanimljiva tema za dioničare EIG-a Elke. Sve je naravno posvećeno dionicama takvih kompanija. Jako zanimljivo. Rasprava se održava u Davosu u Švicarskoj. Pogledajte tko ima. Upravo traje.

Odlična emisija
i još na kraju rekoše ,KUPITE ELKU![smiley1]

New Report

Close