Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zamka za male…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hebo ti burzu koja u 6 mjeseci raste 8 dana !

[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Moram priznat da situacija puno bolje izgleda čim se poveća likvidnost.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


tony@baron
što sad kažeš na ATPL? ili nemaš dovoljno uvida. Postat ću ti stanje i transakcije, ako ti treba?

Mali kupuju. Ne ide to daleko.

Evo još jedan mali kupio 195 kom po 2740 kn.
Barone ,nemoj više lupetati. [sad]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Hebo ti burzu koja u 6 mjeseci raste 8 dana !

[lol]


A prije par godina, kad nisi mogao faliti dionicu jer je sve raslo…pa trebaju nam takve korekcije jer bez njih ne bi nikad postali "pravi ulagači"…pa gdje još postoji da nešto samo raste bez pada…toga nema ni u stvarnom životu, pa iako bi to neki jako voljeli [rolleyes]

[emo_cool]

Da, ali mali ulagači kod nas mogu samo pasivno promatrati kako im vrijednost kupljenih dionica pada i to sad već 6-7 mjeseci, a vani na padu mogu i zaraditi….

[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Evo sada i naši fondovi bježe od nas!

Smanjujemo izloženost u regiji i selimo na Zapad

Iako iz brojki ne možemo vidjeti na koja su strana tržišta preselili domaći fondovi, Kristijan Floričić iz Aureus Investa upozorava da postoje velike razlike između ulaganja u visokolikvidna zapadna i niskolikvidna te rizična istočna tržišta.

„Mi i dalje nastojimo smanjiti udio imovine uložene u regiji, a povećati izloženost kvalitetnim likvidnim pozicijama na zapadnim tržištima“, objasnio je
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Da, ali mali ulagači kod nas mogu samo pasivno promatrati kako im vrijednost kupljenih dionica pada i to sad već 6-7 mjeseci, a vani na padu mogu i zaraditi….

[lol]


Ako se tako osječaš, možda bi bilo dobro da pokušaš vani…ali vani je ipak malo drugačije…

[emo_cool]

Što smo se razbahatili s tim postocima, vidi se da smo u plusu [lol]

A i svi "prijatelji" su mi on line [wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

@baron

evo ti sad!
crpbex prosao 3800!
jucer kad sam rekao da cekam na 3700 i da se bojim da necu docekati rekao si da cu se razocarati…jer ce jos vise pasti…
razocarao se jesam … to je tocno,…
ali zato sto nismo dovoljno pali!
[cry]

Shopping gotov za danas ?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Evo sada i naši fondovi bježe od nas!

Smanjujemo izloženost u regiji i selimo na Zapad

Iako iz brojki ne možemo vidjeti na koja su strana tržišta preselili domaći fondovi, Kristijan Floričić iz Aureus Investa upozorava da postoje velike razlike između ulaganja u visokolikvidna zapadna i niskolikvidna te rizična istočna tržišta.

„Mi i dalje nastojimo smanjiti udio imovine uložene u regiji, a povećati izloženost kvalitetnim likvidnim pozicijama na zapadnim tržištima“, objasnio je
Vaš link


obično rade obrnuto od onoga šta govore…..oće li smanjivati udio u Mađarskoj [lol] [kiss]

Može ukupni promet??pliz

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

to je to ,,sad idemo jos malo dole pa dole ……..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

HT i INA su u plusu, to bi trebao biti dobar znak, ili?
Promet 18,7 mil
Instituc. 9,5 mil

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close