Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


super24: ” koji mrtvi margini, tko jos ima margine? ” ja imam još… osigurao u omjeru 3:1….al ovih ga dana definitivno zatvaram….nikad se ne zna.

a ja sam s druge planete?????

[tongue][tongue][tongue]

Je li sada idealan trenutak za kupnju dionica?
Nakon što je nakon pola sata trgovanja Crobex na vrijednosti izgubio 4,44 posto, padajući klin tehničke analize na koji su upozoravali neki ozbiljni i uvaženi analitičari domaćeg tržišta kapitala zatvorio se, što je poklonicima tehničke analize poslalo jasan signal za kupnju dionica i nagovještaj mogućeg skorog početka rastućeg primarnog trenda.

O ekstremnoj trgovinskoj aktivnosti na Zagrebačkoj burzi svjedoči podatak od gotovo 50 milijuna kuna prometa ostvarenih za samo sat i pol vremena. Visoka likvidnost ukazuje da kupci dionica imaju dovoljno novčanih sredstava za kupnju dionica, ali su cash očito racionalno čuvali za cijene dionica na razini Crobexa nešto višoj od 3300 bodova, što je prema nekim pokazateljima tehničke analize čvrsta razina potpore cijenama dionica. Sve u skladu sa transparentno iznesenim predviđanjima analitičara brokerskih društava koji su najavili jaku kupovnu aktivnost nekih investitora koji su prepoznali da su dionice dovoljno pojeftinile.

Nakon što se nastavi trgovanje sa 14 dionica kojima je trgovanje obustavljeno, mnogi analitičari i analitikanti očekuju oporavak Crobexa i najavu završetka padajućeg trenda koji je svima već dosadio. U trenutku pisanja teksta Crobex se nalazi 3,91 posto u negativnom teritoriju.


ivek123: ” Da je tu Ljubo bili bi vec davno u pozicijama i Grobex bi bio na 1200 sto iz ove perspektive i nije lose…. Hebi ga Toka drukao sam za pogresne!!!! [undecid][undecid] ” Kak je čovjek nekidan tu rekao: ja bi platio PKD, samo da imam dobit ove godine.

tko ovih dana kupuje (zadnjih 30) biti će sigurno u dobiti ove godine , sigurno ..
čak bi se i kladio na taj događaj ..

EU bi morala sanaderu dodati još jedno poglavlje: “briga za tržište kapitala”.

da bar ulazimo u USA a ne EU, to bi valjda bio jedan od prvih preduvjeta.


bob rok: ” ivek di si? ” Evo me. Jel Ivek lijepo rekao potoci krvi u travnju? Eto ga sada….

e pa sta onda…
burza ima svojih oscilacija…
malo gore malo dolje…

ajde ti promjeni trend ako mozes jer ovo nije uopce interesantno…
ljudi ti se tu dosaduju a ti nista ne cinis!!!

i sto sad? do kad padamo?
govorio si prvo do 3700, pa 3400, pa 3200…. do koliko padamo?

Uh!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ZDNK-R-A 54,99 47,00 55,00 54,99 45,10 +21,53%

ATLS-R-A 53,88 45,00 53,88 53,88 45,00 +16,07%

Evo to su jedine dvije prave firme na našoj burzi

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

necu vise nista komentirat,jer vidim da govoim sve u vjetar..

ne mogu vjerovat da netko prodaje po ovakvim cijenama??

pogledajte si malo pokazatelje ako jos uvijek ne mislite da su dionice dovoljno pale


SLK: ” ivek123: ” Da je tu Ljubo bili bi vec davno u pozicijama i Grobex bi bio na 1200 sto iz ove perspektive i nije lose…. Hebi ga Toka drukao sam za pogresne!!!! [undecid][undecid] ” Kak je čovjek nekidan tu rekao: ja bi platio PKD, samo da imam dobit ove godine. ” tko ovih dana kupuje (zadnjih 30) biti će sigurno u dobiti ove godine , sigurno .. čak bi se i kladio na taj događaj ..

da, samo sada su i mali naučili od mirovinaca pa čekaju jeftinije. i mirovinci su mogli kupovati na crobexu 5000 i biti u plusu. ali su htjeli biti u većem.

Ode ATPL. Ovo se definitivno izvrnuo neki fond….. Nema sumnje.

skype - ivek1234


bob rok: ” ivek di si? ” Evo me. Jel Ivek lijepo rekao potoci krvi u travnju? Eto ga sada…. Bitno da ste me pljuvali i govorilii da sam druker. Ili mislite da sam toliko jak da sam ovo nadrukao??? [lol] [lol] [lol] Hebem i FA i TA u ova vremena. PA je jedino sto priznajem i ocigledno je tocna.

ja sam se vec obradovao da si zauzet kupnjom.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


_Mrzljak_: ” SLK: ” ivek123: ” Da je tu Ljubo bili bi vec davno u pozicijama i Grobex bi bio na 1200 sto iz ove perspektive i nije lose…. Hebi ga Toka drukao sam za pogresne!!!! [undecid][undecid] ” Kak je čovjek nekidan tu rekao: ja bi platio PKD, samo da imam dobit ove godine. ” tko ovih dana kupuje (zadnjih 30) biti će sigurno u dobiti ove godine , sigurno .. čak bi se i kladio na taj događaj .. ” da, samo sada su i mali naučili od mirovinaca pa čekaju jeftinije. i mirovinci su mogli kupovati na crobexu 5000 i biti u plusu. ali su htjeli biti u većem.

tko čeka taj se koji puta i načeka .. kaže narodna ..
bumo vidjeli .. tko će što dočekati ..

New Report

Close