Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Papiri su rukama nestabilnih.
kaže baron
druže barone, kaj vam to znači?
tko je nestabilan, koji papiri?
ja imam frenda koji nekoliko puta dnevno nekaj rola u papirić
i vrlo je nestabilan
za druge ne znam

free tibet

Analitičari: Oprezno trgovanje zbog novog poskupljenje goriva
Business.hr/Hina
10.06.2008 09:29

Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje stagnaciju cijena dionica, uz fokus ulagača na kretanja na globalnim burzama i novo poskupljenje goriva u Hrvatskoj.
Vaš link

Eruopa šiba dalje. A gdje će stati, ne zna se.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

zato imamo dobre vjesti kad je u pitanju plinovod ali nažalost dolaze u krivo vrjeme jer se to ne odražava na cjenu naših firmi koje bi od toga mogle najviše profitirati,naročito mislim na dioki

Nadrapli smo, kad nas HNB brani. Neš ti obrane.

HNB će nas tečajem braniti od inflacije

Hrvatska mora u stopu pratiti poteze Europske središnje banke, komentira nekadašnji guverner Hrvatske narodne banke dr. Ante Čičin Šain prošlotjedne najave guvernera Europske središnje banke Jean-Claudea Tricheta o mogućem povišenju ključne kamatne stope u eurozoni i objavu guvernera FED-a Bena Bernankea da skoro neće biti novih rezanja ključne kamatne stope.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Nadrapli smo, kad nas HNB brani. Neš ti obrane.

HNB će nas tečajem braniti od inflacije

Hrvatska mora u stopu pratiti poteze Europske središnje banke, komentira nekadašnji guverner Hrvatske narodne banke dr. Ante Čičin Šain prošlotjedne najave guvernera Europske središnje banke Jean-Claudea Tricheta o mogućem povišenju ključne kamatne stope u eurozoni i objavu guvernera FED-a Bena Bernankea da skoro neće biti novih rezanja ključne kamatne stope.
Vaš link


to su budalastine… drugacije bi bilo da je to netko rekao iz HNB, ali ovako…

Malo čišćenja na IGH!
Puče 40-ka!

Nije sve tako sivo.....

Kolega big…sad vi generalizirate situaciju

Cijenim vaš doprinos na svim topicima od atpl, ptkm, pa i ovdje.

Ali ukinuti argumentiranim pesimistima pristup nije u redu. Volim pročitati thompsona i realbeara a da ih se ukine, forum bi izgledao ko hipi kamp sredinom šezdesetih, svi samo up [thumbsup]

Ja recimo ne vidim zasad svjetlo na kraju tunela, azijati se debelo zacrvenili, europa oštro crvena, a i mi nismo startali bajno.

Nadam se jedino povećanju prometa. Ako do toga ne dođe na razinama 3750-3800, onda će biti frke.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Kolege na bidu ,molim Vas povucite svoje naloge bar 10-tak % niže,kad su već navalili neka nam poklone to što namjeravaju rasprodati. [cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Otvorilo se u revijalnom tonu. Biti će sličan promet kao sutra.
Pitanje je šta će tek biti kad počnemo padati na velikim prometima.
Zaustavili smo se na trenutak na 3800, ipak je to otpor.


@Bare

Kolega, nije bitno da li je netko na bidu ili asku od malih, najbitnije je koliko će se fondovi ovaj put poigrati sa nama malima.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Od cijelog portfelja zeleni mi se samo LCDS-R-A i CASH-R-A. [lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Kolega big…sad vi generalizirate situaciju

Cijenim vaš doprinos na svim topicima od atpl, ptkm, pa i ovdje.

Ali ukinuti argumentiranim pesimistima pristup nije u redu. Volim pročitati thompsona i realbeara a da ih se ukine, forum bi izgledao ko hipi kamp sredinom šezdesetih, svi samo up [thumbsup]

Ja recimo ne vidim zasad svjetlo na kraju tunela, azijati se debelo zacrvenili, europa oštro crvena, a i mi nismo startali bajno.

Nadam se jedino povećanju prometa. Ako do toga ne dođe na razinama 3750-3800, onda će biti frke.

Najgore je kada pratiš gubitnika, jer ako pratiš gubitnika postaješ i sam gubitnik, uvijek treba da se istražuje pravi pobjednik koji ne pravi greške, koji se neprestano usavršava i želi podijeliti sa svima svoje znanje…….

Što se to negativno desilo u RH…….
ništa došlo je čak 11 tisuća turista prekjučer u Dubrovnik, u jednom danu, nadalje ova turistička sezona biti će bolja nego prošla već sada je.
Nadalje žetva i stanje na poljoprivrednim površinama puno bolja je nego prošle,
stanje u gospodarstvu puno bolje nego prošle puno ugovora ugovoreno, uz još veće cijene.
Ima poduzeća koje zaslužuju pad, ali ima puno poduzeća koje zaslužuju rast.

Ako kiša pada stalno u Amazoniji ne pada u RH, svugdje je drugačije vrijeme, negdje suvlje a negdje vlažnije, sve ovisi o položaju.
A položaj RH je idealan….. more, otoci, planine, nizine, velika raznolikost a to imaju jedino par zemalja u svijetu……..

Mi jesmo dukčiji od drugih i ne težimo da budemo isti kao drugi jer nismo, mi smo posebni kao i drugi samo što je nama dano više i zato moramo tu raznolikost znati koristiti a ne ju uništavati pa tako i ovi obezvrijeđuju HRV a sve to jako puno vrijedi trebaju doći stranci da nam pokažu koliko nešto vrijedi…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Odosmo ispod otpora…
3798 bodova, -1,33% Crobex

@Big boss
Replika….
Ne rastu vani burze u mjesec i pol dana 30%…. (3200-4200)

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@big

da sam 100% u dionicama osjećao bih se danas ko gubitnik, makar je danas lijep i sunčan dan

Ali se ne osjećam ni ko dobitnik, jer kad sve tone, ne možeš biti ravnodušan. Zato vas sve skupa pozdravljam. Ja odoh na kavicu [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Bigboss samo jedna stvar.
prije par mjeseci ste pričali kako ptkm ide samo gore gore gore i da je ne treba prodavati.
Hvala bogu niti sam je kupio niti ću je kupiti, ali vidim da petrica ide samo dole i dole i dole.

Tako recimo da je netko Vas pratio u ptkm danas bi bio u grdom minusu iz kojega se nebi tako lako izvukao.

Stoga lijepo Vas molim da …znate i sami kaj…

pozz

Već do sad 12 mil instutucionalnog. Hm. [undecid]


@Crni-ivo

A tek kako su ošišali one na VDKT-u koji je bio nedavno 2600kn.
Pogledaj sad kupnju.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close