Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrvatska može postati članica EU najranije 2011. godine, a ulazak 2010. više nije moguć – izjavio je u srijedu navečer u Bruxellesu Hannes Swoboda, izvjestitelj Eurpskog parlamenta za Hrvatsku.[/b]
Vaš link

Pa to nije nova vijest. To se zna već dugo. Pregovori bi se trebali završiti u prvoj polovici iduće godine, a ulazak u Evropu bi bio 2011. Ne može se ući u Evropu odmah nakon završetka pregovora. Treba proteći minimalno 1,5 godina nakon završetka pregovora. Tako je barem bilo kod Slovenije.

A nije 1. travnja :)…

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/10064/Default.aspx

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

U Americi gotovo da nema ni jednog indexa s negativnim predznakom. Sve pozitivno. Najveća većina ih je iznad +1%, a dosta i iznad +2%. To se zove prava euforija:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=americas
http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html


Definitvno najlošija vijest mjeseca, a možda i dalje.
Neki su kolege stalno stavljali razlog rasta dionica, skorašnji ulazak u EU.

Swoboda: Hrvatska može u EU najranije 2011. godine

Ja bi rekao upravo suprotno. Za sve dugurocne i strpljive ulagace 2011 je puno bolja opcija.
Vise cemo stici skupit dionica. Burza ce tada biti na novom ATH, sa kojeg ce krenut rasti ulaskom u EU. Lova do krova za strpljive.

[/quote]
Definitivno kolega.
Ako sutra kupite dionice i vratite se 2020 ja Vam garantiram rast od barem 200% ili vraćamo novce.
Ali činjenica je da ćemo moći kupiti dionice po cijenama od onih u 4 mjesecu ako ne i jeftinijim.

Ja čekam.
A polako vidim da ih je sve više i više koji mi šalju PM ili vidim da su u cashu što je naravno pametno.

Naravno da će se stanje smiriti, i da će stranci navaliti na naše dionice ko da su badava ali polako.
indijanci su u velikom plusu, premda nakon 3 dana padanja nije niti čudo.
Pozdrav

Imam noćnu moru, čovjek s nickom POGREBNIK mi želi biti prijatelj. Mani me se čovječe više, mlad sam a i Ameri su u plusu [wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

OPREZ….
Jučer je na prometu od 45 mil kuna bilo 33 mil kuna institucionalnog prometa, što je malo zabrinjavajuće.
Danas na 36 mil smo imali 22 mil kuna institucionalnog., ista priča.
Danas smo načeli granicu 3900, dotaknuvši 3890 bodova.
Vidjet ćemo koliko će ta potpora izdržati, ili će biti “like knife through butter…”

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Imam noćnu moru, čovjek s nickom POGREBNIK mi želi biti prijatelj. Mani me se čovječe više, mlad sam a i Ameri su u plusu [wink]

a nisi jedini i mene je pokopao,a sto cu stavil sam ga kad hoce [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Day by day!

Time will give you answer!
Hehehe

Čekanje i strpljenje je vrlina a ne mana, a tko to nema neka ode spavati doma ili natrag u kladu i prestane svaki dan drukat dole a još manje gore.

Najbolje je pogledat burzu 1 tjedno i to u petak 15:45 i čitati vijesti, i to je to!
Uživajte i pripremite se za nedjelju [lol] [lol]









Ljudi što znači ovo kad ti netko hoće biti prijatelj?

[lol]
[/quote]

nemam pojma…
ali ja to ozbiljno shvacam. iako ne znam sto to znaci…
valjda nesto znaci.. ali sto?
[huh]
[/quote]

Ma dajte molim vas, kakvo ‘prijateljstvo’ [rolleyes]…pa ne skupljamo sličice, već novčiće…budite oprezni [kiss]
[/quote]

tako je…..ako nemaš prijatelja, s kime češ se kokati i đorati???
[smiley]
[/quote]

kad smo vec kod kokanja moram se pohvaliti da sam najbolje kokao u osnovnoj skoli.
uveo sam u skolu kokanje na uloge (talon).
dakle, svatko koka s jednom slicicom – i ako izgubi u kokanju, gubi sve sto je ulozio u talonu.
ulozi su bili 5 ili 10 komada u talonu.
davao sam cak i povoljnije uvjete – oni ulazu u talon 3 ja npr 10, ili 10 vs. 25.

na kraju ciklusa slicica redovito bi imao po 1000kom viska.
napomena: nisam skupljao albume.
[lol]
to su bili dani… [lol]
[/quote]
nevjerojatno
svaka cast
priznajem poraz
ja sam mislio da sam bio najbolji na svijetu u kokanju ali evo ipak je bio neko bolji od mene
[/quote]
ja sam bio kralj kokanja.poslije sam preso na sljagu.gle mi lancic. [lol] [lol] [lol]
nagovorite vjeku da me odmoderira.
drukat cu i na gore ako treba [cool]
[/quote]
bez obzira sto sam zakleti antirojalist vi mi se cinite vise nego korektan forumas

Jedan portal se toliko trudi iz dana u dan da prenese crnjake da je to strašno, čak i pozitivne vijesti tako ljepo poslože da izgledaju totalna banana. Prestrašno, ne bi me čudilo da i jedan naš popularni kolega radi za njih. Šifra: B. i B.

Surround all arround when it hits the ground


Definitvno najlošija vijest mjeseca, a možda i dalje.
Neki su kolege stalno stavljali razlog rasta dionica, skorašnji ulazak u EU.
Ovo je hladan tuš za sve. Čini mi se da idemo zajedno sa regijom u EU.

Swoboda: Hrvatska može u EU najranije 2011. godine

– Hrvatska može postati članica EU najranije 2011. godine, a ulazak 2010. više nije moguć – izjavio je u srijedu navečer u Bruxellesu Hannes Swoboda, izvjestitelj Eurpskog parlamenta za Hrvatsku.

Vaš link


pa to je vijest stara oko 20 tak godina,ak je to najgora vijest mislim da nismo u losoj poziciji



Imam noćnu moru, čovjek s nickom POGREBNIK mi želi biti prijatelj. Mani me se čovječe više, mlad sam a i Ameri su u plusu [wink]

a nisi jedini i mene je pokopao,a sto cu stavil sam ga kad hoce [lol]
[/quote]

i ja pa što bude…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


OPREZ….
Jučer je na prometu od 45 mil kuna bilo 33 mil kuna institucionalnog prometa, što je malo zabrinjavajuće.
Danas na 36 mil smo imali 22 mil kuna institucionalnog., ista priča.
Danas smo načeli granicu 3900, dotaknuvši 3890 bodova.
Vidjet ćemo koliko će ta potpora izdržati, ili će biti "like knife through butter…"

Ivekova škola!
Ej, ajd sad onu kako ekipa povlači lovi iz fondova za otići na EP i jedino nas može spasiti rano ispadanje naših!

Daj čovječe više shvati da si se zaxebao i sutra počni kupovat, 3900 i nije tako loše jer će ti idući tjedan biti preko 4000! Već si falio prošli mjesec, mogao si lijepo i kupit a dobro i prodat, sad imaš priliku za popravni!

BTW, ovo je u dobroj namjeri!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

nafta narasal 3,7% na 126,80…al izgleda da to amerikance ovaj put ne smeta, sigurnim korakom gaze iznad +1%.
htio sam reć 127,40 (+4,2%).
http://money.cnn.com/data/markets/



Imam noćnu moru, čovjek s nickom POGREBNIK mi želi biti prijatelj. Mani me se čovječe više, mlad sam a i Ameri su u plusu [wink]

a nisi jedini i mene je pokopao,a sto cu stavil sam ga kad hoce [lol]
[/quote]
Ja ga stavio odma u prijatelje.
Dogodi li ti se nedaj bože da ga trebaš ode ti jedna dionica ingr-r-a
(nepitaj me kako znam)
A prijatelj ti to riješi za jednu dionicu indg-r-a.
[lol] [lol]

sijem žito raste grahorica

New Report

Close