Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kod nas veliki oprez što je ispravno.
fondovi i veliki igrači definitivno nisu još ušli u igru, niti prodaju niti kupuju, čast izuzetcima!
nešto će se desiti oko pet do dvanaest

Desit će se to da će Europa potegnuti još prema gore

Meni nisu jasni ovi kaj lupaju po bidu da samo se postavi na ask nebi prošlo više od 10 minuta a da mu netko nebi pokupio dionice.


Radnici HT-a nisu baš zainteresirani za dionice. Većina nema novaca, a uz ovu cijenu na burzi baš im se ne uzimata kredit sa nekih 12-13% za EKS.

Možda RBA pokuša malo ih zainteresirati. RBA je između ostalog kupovala na ATH dionice od Lukovića. Možda bi se i ZB invest mogao uključiti.

Ja svim radnicima koji me pitaju savjetujem da ne kupuju , jer lock period je dugi ,a kada krene kriza , bit će jeftinog Hateja na burzi koliko hočeš…

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


kod nas veliki oprez što je ispravno.
fondovi i veliki igrači definitivno nisu još ušli u igru, niti prodaju niti kupuju, čast izuzetcima!
nešto će se desiti oko pet do dvanaest

Slažem se. Mislim da će popodne prema gore, jer ovo sad je tipična nesigurnost kakvu zadnje vrijeme redovito viđamo. Obrazac ponašanja uglavnom pravilan.


Crobex 0,37%. Odbili smo se od otpora na 3950. Vjerovali ili ne.

@mile1849
Poznato je da su tehnološke dionice posebice vezane uz IT u Americi dosta volatilne.
Sad ih ima, sad ih nema

odbili smo se od 3950 u 10.10 sati…
pa sto onda?

dug je dan. ima jos puno puno vremena danas…

Europa je u zelenom, a zašto mi stojimo?
Neka mi netko objasni.


@savage

Da bolje pratiš fibonacci od 4200-3800 vidio bi otpore.
Ugodno trgovanje
Crobex -0,40% BULL TRAP???

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Oprostite na pitanju ali : Crobex je ušao u – a većina dionica je u plusu …Kako ??”

na 4300 sve prodajem...

jel opet baron kriv?
ovo je tek uvertira.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Oprostite na pitanju ali : Crobex je ušao u – a većina dionica je u plusu …Kako ??”

U plusu su u odnosu na prosjećne cijene a u minusu u odnosu na zaključne cijene. S obzirom da se crobex računa prema zaključnim cijenama onda je i crobex u minusu.


Radnici HT-a nisu baš zainteresirani za dionice. Većina nema novaca, a uz ovu cijenu na burzi baš im se ne uzimata kredit sa nekih 12-13% za EKS.

Možda RBA pokuša malo ih zainteresirati. RBA je između ostalog kupovala na ATH dionice od Lukovića. Možda bi se i ZB invest mogao uključiti.

Tek je treći dan prodaje dionica radnicima i nitko od nas ne zna kojim intenzitetom ide prodaja, jedino je razlika u našoj percepciji cijele priče jer nije medijski atraktivno kao IPO. Bilo je zanimljivo dok su trajali pregovori i malo će bit priče kad se završi kupovina i to je to. I onda čekanje 6,8,10 mjeseci. A ja duboko vjerujem da će se minimalna zajamčena količina od 135 povećati barem do 200 komada.a

Izvini Barone, ali stvarno nisi normalan. svaku promjenu cijene komentiraš kao bull trapove, smakove svijeta, kataklizmi i ostalo. jučer pred kraj dana kada je crobex lagano rastao nije te bilo za prismrditi. sorry, ali potraži stručnu pomoć jer još uvijek nije kasno


Europa je u zelenom, a zašto mi stojimo?
Neka mi netko objasni.


@savage

Da bolje pratiš fibonacci od 4200-3800 vidio bi otpore.
Ugodno trgovanje
Crobex -0,17% BULL TRAP???


Oprostite na pitanju ali : Crobex je ušao u – a većina dionica je u plusu …Kako ??”

u plusu su u odnosu na prosječnu jučerašnju cijenu, a u minusu u odnosu na zaključnu.


@baron

ne bull trap nego bear trap. čim nismo u plusu svi se očito raskokodaču. ovo danas još jedan primjer kako se lijepo može srušiti sve s doslovce par milja. samo atpl i igh pogledam i sve mi je jasno.


Oprostite na pitanju ali : Crobex je ušao u – a većina dionica je u plusu …Kako ??”

različito računjanje: prosječne i završne cijene



@baron

ne bull trap nego bear trap. čim nismo u plusu svi se očito raskokodaču. ovo danas još jedan primjer kako se lijepo može srušiti sve s doslovce par milja. samo atpl i igh i sve mi je jasno.

Da je bear trap, onda bi svi koji su kupovali danas bili u plusu, a to nije istina.Ovo je još jedan primjer kako se jučer moglo sve dignuti sa par milja prometa. [wink]
Mislim da fondovi stoje postrance i umiru od smijeha.
A oni ne kupuju skupo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

nevjerovatno kako su se ove stvari mogle predvidjeti, u zadnja dva dana hrpa up, up drukera,
prosli tjedan je sve bilo down, down, a onda je uslijedio rast…

Ocito je da ljudi uopce ne gledaju vise fundamente i da je tako svejedno koja je kompanija iza tickera tako da se vecina trgovine odvija po sentimentu…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close