Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjeko:

Alo, tema je komentari trgovanja. Kaj Baron trguje sa svojim organima pa ga stalno prozivate?

Slažem se!
Postoje i drugačija mišljenja, koja bi trebalo bar uvažavati!!!

Gdje nam je Ivek???? Fali malo crnjaka! Ovo predobro ide gore! Ivek napiši nam nešto! [wink]


lijepo čišćenje na ini[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Tko je ono rekao na forumu da što možemo očekivati od INE, nek se sam javi, da ga kaznimo[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa hebo vas baron, vidite li vi ATPL???
Prekrašno! [lol]

JDPL i ULPL isto prilično aktivni danas. Ah,da je bar svaki dan ovako. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Opet euforija. Moglo bi opet hlađenje.[shocked]

Ne bi li bar ERNT trebao malo odraditi, ako ništa, a ono zbog super dividende…[shocked]

Nije sve tako sivo.....


Opet euforija. Moglo bi opet hlađenje.[shocked]

prodaj………..[lol] [lol] [lol]


daj avax suti,, ne pricaj gluposti, mislim da svako tko zeli radikale u srbiji bas i nije normalan covjek[bye]

Tražim od moderatora da izrekne javnu opomenu korisniku vipyu zbog bezočnih laži da koristim nick “crni-ivo”, odnosno da su avax10 i crni ivo ista osoba! Neka se provjeri IP adresa ili što već treba i da se dokaže kakva je vipy lažovčina!
Stvarno jadno i sramotno! [bye]

Ignore: KressoM, delux


vipy: ” daj avax suti,, ne pricaj gluposti, mislim da svako tko zeli radikale u srbiji bas i nije normalan covjek[bye] ” Tražim od moderatora da izrekne javnu opomenu korisniku vipyu zbog bezočnih laži da koristim nick “crni-ivo”, odnosno da su avax10 i crni ivo ista osoba! Neka se provjeri IP adresa ili što već treba i da se dokaže kakva je vipy lažovčina! Stvarno jadno i sramotno! [bye]

Molim thread gdje je taj Vipyjev navod

Suricata suricatta


Kairos: ” vjeko: ” Alo, tema je komentari trgovanja. Kaj Baron trguje sa svojim organima pa ga stalno prozivate? ” Slažem se! Postoje i drugačija mišljenja, koja bi trebalo bar uvažavati!!! ” Gdje nam je Ivek???? Fali malo crnjaka! Ovo predobro ide gore! Ivek napiši nam nešto! [wink]

Zajednico,

Korisnik ivek123 nezadovoljan transparentnošću moderiranja i našim radom nas je jučer zamolio da njegov nick isključimo s foruma.

Suricata suricatta

Čini mi se da imamo dogovorenu transakciju na Adrisu na 430 kuna. Ili netko želi stiskati prema dolje.
2200 komada na 430 se prodaje. takvi nalozi su prethodnih fdana čiščeni u blok transakcijama (doduše na razini oko 410 kuna).

avax10:

vipy: ” daj avax suti,, ne pricaj gluposti, mislim da svako tko zeli radikale u srbiji bas i nije normalan covjek[bye] ” Tražim od moderatora da izrekne javnu opomenu korisniku vipyu zbog bezočnih laži da koristim nick “crni-ivo”, odnosno da su avax10 i crni ivo ista osoba! Neka se provjeri IP adresa ili što već treba i da se dokaže kakva je vipy lažovčina! Stvarno jadno i sramotno! [bye]

Molim thread gdje je taj Vipyjev navod

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=909&pg=5187

Ne znam da li je danas ijedna transakcija na HT-u prošla po asku. Sve po bidu.


leda: ” Opet euforija. Moglo bi opet hlađenje.[shocked] ” prodaj………..[lol] [lol] [lol]

Prodajem lagano i opet ulazim u cash. Barem 50%.. INGR danas prodao pola.
Kupovao na 28000.[cool]

hoće li JDPL skoro na 7oo??


Ne znam da li je danas ijedna transakcija na HT-u prošla po asku. Sve po bidu.

Vidi TISK…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close