Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, koliko ja vidim brodari su vani počeli rally i to žestoki, moglo bi i kod nas napokon na nove najviše razine ikada, ( citiram gosp. Omara Notku vodećeg svjetskog analitičara na sektoru brodara )


Mali se nadmudruju, dok su veliki na “kibiciranju”.

Sad je ono ili će rasti ili će padati, što li će biti sljedeći fitilj?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mrtvilo totalno ni gori ni doli u mjestu već dva sata

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Dragi moji,
sudeci po danasnjem danu izgleda da su na burzi ostali ljudi koji su skupo platili ovu skolu i ne daju vise dzabe. Jipi!
Moram priznati da se u meni budi (polagano) optimizam da je stablizacija na vidiku.[cool]

AZ? Hvala, ne.

Ajde HT kreni već prema gore… [pray] Treba mi što bolja cijena dok ne dođe trenutak kupovine povlaštenih …

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.603,56 0,00% 25.075.774,37 kn 25.075.774,37 kn 0,00 kn 0,00 kn

Ja navijao za nulu. [thumbsup]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Avax ti si rasprodao niže nego šta je danas crobex ……NHF [yawn]

dax -1.2

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Idealna situacija za “manipulaciju”, bilo prema gore ili dolje.

3.604,38 0.03%

Ljudi pa ovo je super razvoj situacije!! Nakon jucerasnje mini korekcije proslotjednog rasta, danas bi mogli zavrsiti oko nule i onda do kraja tjedna lagano gore.. bar mi se tako cini!! ako krajem tjedna zavrsimo u plusu na recimo 3700-3800 pred nama su zasigurno bolji dani[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

CROBEX 3.604,38 +0,03%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Idealna situacija za “manipulaciju”, bilo prema gore ili dolje.

fondovi ne trguju vec tjedan dana…. nema nikakvog razloga zasto bi sad poceli kad su vani u crvenom, na osnovu cega??

Kupnje jačaju.[thumbsup]


dax -1.2 http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

ubio ih Ambac

New Report

Close