Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…. adpl i danas dobro grabi…

Scio me nihil scire


Ne razumijem ovaj odnos, da li to vama znači da će cijena gore ili dolje?

Onome tko prati KOEI malo dulje vrijeme je jasno.
Do jučer je takav odnos bio otprilike 0d 600 kupnje do 650 prodaje.
Sada je od 600 kupnje do 700 prodaje.

Iako to ne mora ništa znaćiti , vidjet čemo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne mogu da ne komentiram mile mi TNPL,koja lagano raste amalo se pise izgleda nije zanimljiva spekulantima[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

… dobre vijesti i za dioničare kabe … pokupljeno cca 1000 komada… zadnja 324..

Scio me nihil scire

Na PBZ-u kupljena prva prodaja od 200 kom na 1180.

ne znam zašto uljanik plovidba ne kreće gore
nakon jako dobrog izvješća !?


a bogme ni ina ne posustaje. došlo do 2440.

2450

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ojla … došao janaf u blokadu [smiley2]. koji otpimizam vlada.

Radi dragog Janafa, danas mi je osmijeh od uha do uha[smiley2]

Cuore Sportivo

Evo kolega samo što nije , vidite stanje na burzi. Kupnje preko 1150 je ca. 1000 komada! Nakon 1200 na prodaji je rupa ustinjeno , da nije ovih dana postavljna nova prodaja u trenucima čiščenja aska , već bismo bili na 1200. U svakom slučaju moja preporuka ne prodavati minimalno prije izlaska godišnjeg izvješča.
[/quote]
Imam je dost dugo (PBZ) i apsolutno se slažem sa Vama i po meni bi ona ove godine nogla bit “IN”[smiley2]

dečki moji dragi ingre[/b] opet ponestaje, a indg ima koliko hoćeš. ne javlja se gastarbajter. on uvijek druge pušta da vade kestenje iz vatre. stvarno je majstor
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

…1.500kom dionice INDG promjenilo vlasnika u jednoj minuti…cijena 1.265kn/kom…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Ne razumijem ovaj odnos, da li to vama znači da će cijena gore ili dolje?

Ako mislite na PBZ onda će cijena iči svakako gore a trebala je več odavno samo su fondovi držali na razini 1030-1130 i otkupljivali su i samo strpljivo čekali i zato im evo jedno veliko[smiley1]

Na PBZ-u izlaze šveđani. Sada je na 1180 kn 591 kom. Uobičajeno je kod prodaje davati diskont na količinu tako da kupac kupi cijeli paket. Ova dionica definitivno vrijedi dosta više od 1180 kn.

Evo kako su se neki prevarili / opet.

Ponestalo prodaje /opet na I N G R I :
Kupnja: od 15 000 – 19 komada
Prodaja : 16 800 – 2 komada
16999 – 2 komada
17000 – 11 komada
18900 – 2 komada

Prodaje više nema!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close