Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit će plaća ali od sreće, iako je ostao gorak ukus u ustima od korekcije.[thumbsup] Jučer se i meni rugao jedan, mislim da je Conan kada sam rekao da je gotova korekcija.[lol] Ovo nije bull trap, ovo je tjeranje medvjeda u šumu, ali duboko.

samo polako…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Sve samo ugodni smajiči. Stavim[cry] ali od sreče.


Bit će plaća ali od sreće, iako je ostao gorak ukus u ustima od korekcije.[thumbsup] Jučer se i meni rugao jedan, mislim da je Conan kada sam rekao da je gotova korekcija.[lol] Ovo nije bull trap, ovo je tjeranje medvjeda u šumu, ali duboko.

Nisi tako mislio na LKPC, malo vjerodostojnosti [thumbsup]

Obzirom na negativne prinose koje su ostvarili od početka godine mislim da fond manageri neće tako lako spušatti cijenu i da neće prodavati. Ne mogu sve prodati a vrijednost fonda porasti će ako zadrže cijene, ako uspiju održati trend rasta neko vrijeme polako će im se vratiti i ulagači.

Članak 155.

(1) Novčanom kaznom u iznosu od 60.000,00 do 1.000.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:

74. ovlašteno društvo, kada osobe iz članka 105. stavka 4. ovoga Zakona postupe protivno odredbama istoga članka,

75. ovlašteno društvo, protivno odredbi članka 105. stavka 5. ovoga Zakona vrijednosne papire za koje ima povlaštene informacije kupi ili proda za vlastiti račun ili ako o tim vrijednosnim papirima da investicijski savjet,

76. raspolaže povlaštenim informacijama na način protivan odredbama članka 105. stavka 6. i 7. ovoga Zakona,

77. izdavatelj vrijednosnih papira uvrštenih na burzi ili uređenom javnom tržištu bez odgode ne izvijesti javnost o svim informacijama iz članka 106. ovoga Zakona,

78. obavi transakciju vrijednosnim papirima ili izda nalog za kupnju ili za prodaju vrijednosnih papira protivno zabranama ili članka 108. stavka 1. točke 1. i 2. ovoga Zakona,

79. obavlja transakcije vrijednosnim papirima protivno zabranama iz članka 108. stavka 2. točka 1. do 3. ovoga Zakona,

(2) Za prekršaje iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se i odgovorna osoba u pravnoj osobi novčanom kaznom u iznosu od 20.000,00 do 200.000,00 kuna.

Članak 156.

Novčanom kaznom u iznosu od 20.000,00 do 200.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj fizička osoba, odgovorna osoba u pravnoj osobi ili osoba koja samostalnim radom obavlja djelatnost, ako:

6. raspolaže povlaštenim informacijama na način protivan odredbama članka 105. ovoga Zakona,


plavi: ” Potvrda onoga što sam pisao zadnjih dana, margin call-ovi su spustili burzu, sada kada toga više nema pitanje je tko će prodavati dionice po ovim smješnim cijenama? ” Možda oni kojisu se krcali na još smješnijim cijenama prije par dana.[wink]

Mislim da nećemo… jer smo pohlepni do boli…a plač je uvijek moguć…se sjećate mexikanaca I BOGATI PLAČU[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ako mogu biti malo zločest, pošto sam HT prodao davno, nije za cijelo tržištze niti tako loše što je pao, osim što će se osloboditi solidna količina casha-a, uz pretpostavku da će ga kupovati / braniti mirovinski fondovi koji cash-a ionako imaju, index neće previše poskočiti, tako da ćemo još uviejk biti u ogromnom minusu od početka godine.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mene zanima što će biti nakon blokada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

treci dan u debelom debelom plusu, znaci li to da je nastupila promjena trenda?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Gotovo sve dionice, posebno one likvidnije , nakon što su ušle u blokadu, kupnja jača, na ovim pozicijama, a na prodaji su veliki spreadovi , čime je otvoren put za gore.
Kao što rekoh nakon rješenja margin call-ova, pitanje je tko će prodavati po ovim cijenama?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovo treba poslikati od 20 dionica na Monitoru 17 u blokadi [thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Ako mogu biti malo zločest, pošto sam HT prodao davno, nije za cijelo tržištze niti tako loše što je pao, osim što će se osloboditi solidna količina casha-a, uz pretpostavku da će ga kupovati / braniti mirovinski fondovi koji cash-a ionako imaju, index neće previše poskočiti, tako da ćemo još uviejk biti u ogromnom minusu od početka godine.

Slazem se. Makar ga ja nisam prodao a i ne planiram u skoroj buducnosti.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Na ini skriveni nalig po 100kom.,,,,,ali dobro se čisti[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Gotovo sve dionice, posebno one likvidnije , nakon što su ušle u blokadu, kupnja jača, na ovim pozicijama, a na prodaji su veliki spreadovi , čime je otvoren put za gore. Kao što rekoh nakon rješenja margin call-ova, pitanje je tko će prodavati po ovim cijenama?

Slažemo se.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A što je s KODT-R-A? Jedini još nije narasao, čak je na razini s P-A. Hehe, valjda ljudi još nisu skužili

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close