Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što je to Mauricije, bljedoliki brate, zar si i ti prešao NA STRANU ISTINE? Kao i Kralj Lavova?[smiley2]

…ovo liparenje na KABA-i me nervira… ako mislim kupit 405 komada onda ponudim koju kunu više, a ne tri lipe…( pardon, moram provjerit je su li tri lipe točno da me uvaženi kolega mauricije ne ukori)….
[smiley2]

Scio me nihil scire

Ne znam tko je ” bauštelac ” dosta sam toga očigledno propustio.
Očito netko tko je natrpan građevinarima ili samo jednim?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Lijep je vidjeti, kako se kuonja gomila na PTKM…[smiley2][smiley2]Ovaj sa 2000 kom je gotovo neki mali, navućen od nas PTKM-aša..[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]


Lijep je vidjeti, kako se kuonja gomila na PTKM…[smiley2][smiley2]Ovaj sa 2000 kom je gotovo neki mali, navućen od nas PTKM-aša..[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

… v zagorju bi rekli: mam se lepša slika kaže….[smiley2]

Scio me nihil scire


Ne znam tko je ” bauštelac ” dosta sam toga očigledno propustio.
Očito netko tko je natrpan građevinarima ili samo jednim?

Ah da vas dugo nije bilo, još od “navlakuše” zvane LVCV ( hi,hi,hi – što imam pamćenje kao slon ), to vam je naš bivši kolega Zimzelen alias Gorki, Monalisa itd.[smiley2] a sada piše za drugi klub pod motom Gastarbajter iliti Bauštelac.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

a kud će ta tehnika? preko 9.800?

Lijepo je vidjeti kako se skida s aska i na Belju i Djuri. Al će bit borbe sutra na otvaranju…. [smiley2][smiley2]

Ima li tko kakav komentar na promet od skoro 3,5 mil. kn na ADPL?


Ima li tko kakav komentar na promet od skoro 3,5 mil. kn na ADPL?

ima: zar to nije divno i porast cijene od 3,66%

Izgleda da je počela ofenziva i na Varteksu.[smiley2]

Pozdrav

Za Varteks je bilo vidljivo iz aviona da se isplati ulagati na 140. Target je 170.

Mira i zdravlja svim ljudima.


P.E.: ” Ne znam tko je ” bauštelac ” dosta sam toga očigledno propustio. Očito netko tko je natrpan građevinarima ili samo jednim? ” Ah da vas dugo nije bilo, još od “navlakuše” zvane LVCV ( hi,hi,hi – što imam pamćenje kao slon ), to vam je naš bivši kolega Zimzelen alias Gorki, Monalisa itd.[smiley2] a sada piše za drugi klub pod motom Gastarbajter iliti Bauštelac.

A to je on?
Znaći da je natrpan Lavčevićem , konačno je i on nešto pogodio ajde.

Iako me čudi to, zar nije njegov stil što veći gubitaš to bolja dionica?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


a kud će ta tehnika? preko 9.800?

tamo gdje joj je i mjesto
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

varteks je favorit idućih dana…nema dvojbe.

Imate ideju na koje firme je mislio?
“Potpredsjednik Vlade nije želio otkriti detalje najavljene sekundarne javne ponude. “Vlada će u ovoj godini, osim inicijalne javne ponude Hrvatskog telekoma, provesti i neke sekundarne javne ponude renomiranih domaćih tvrtki”, kazao je na proglašenju gospodarstvenika i gospodarskog događaja godine u organizaciji Kapital Networka, potpredsjednik Vlade Damir Polančec, odbivši reći o kojim je tvrtkama riječ. On je, uime Vlade, primio nagradu za gospodarski događaj godine koju je stručni žiri sastavljen od novinara dodijelio drugom krugu privatizacije domaće naftne kompanije, odnosno inicijalnoj javnoj ponudi dionica INA-e.
“Odaziv građana na ovaj IPO pokazao je kako je cijeli posao odrađen vrlo dobro, a nadam se da ćemo i javnu ponudu dionica Hrvatskog telekoma odraditi na sličan ili još uspješniji način”, kazao je, primajući nagradu, potpredsjednik Vlade zadužen za gospodarstvo, Damir Polančec.”

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close