Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oće li VIRO doći do 600 kn?


Europa u dubokom crvenom. A valjda iskrcavanje za onih par dana u zelenom. Vaš link

Pa naši su predvidjeli ovaj pad Europe pa da nekasnimo za njima požurili smo..

Crobex: 3587.90 i pada

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

mile1984:

naši vrli fond menadžeri nemaju kome prodati srpske dionice, već prodaju hrvatske i to znatno ispod fer cijene!!!!!!![bye][bye][bye]

nit su oni fond menadžderi nit su oni hrvatski
ma šta god vi rekli o tome[bye]


Popušili priču o dolasku Ruskog kapitala na Srpsko tržište …..[lol] [lol] u stvari nije smišno [lol]

Vaš link

oovo nije loše

Ajd danas prodajte svi koji to namjeravaju pa da padnemo na 3200,da više završimo ovu dramu.
[undecid]
Možda,ako ne ide to i niže.
Upravo sam krenio razrezati madrac pa da ulupam to još keša sljedečih tjedan dana,pa kud puklo da puklo.
Ili pukovnik ili pokojnik.[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ajd danas prodajte svi koji to namjeravaju pa da padnemo na 3200,da više završimo ovu dramu. [undecid] Možda,ako ne ide to i niže. Upravo sam krenio razrezati madrac pa da ulupam to još keša sljedečih tjedan dana,pa kud puklo da puklo. Ili pukovnik ili pokojnik.[thumbsup]

Mislim da ima puno ljudi koji su u kešu ali na rubu margina…pa se ne usude još uletavati…jel tako??

Ja sam taj[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ma gledam ovaj skriveni nalog na kupnji HT na 310 kn izgleda da kupuje 10000 komada ali ga prodaju ko da je smak svijeta

ZADNJI UPIT: 08.04. u 10:08
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 22 70,97%
Broj dionica u porastu 9 29,03%

Mislim da fondovi još guraju dolje na nekim dionicama.[embarass]
Slevenci -1,55%, Belex ide prema najnižoj postignutoj prije mjesec dana. -0,3%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Bare: ” Ajd danas prodajte svi koji to namjeravaju pa da padnemo na 3200,da više završimo ovu dramu. [undecid] Možda,ako ne ide to i niže. Upravo sam krenio razrezati madrac pa da ulupam to još keša sljedečih tjedan dana,pa kud puklo da puklo. Ili pukovnik ili pokojnik.[thumbsup] ” Mislim da ima puno ljudi koji su u kešu ali na rubu margina…pa se ne usude još uletavati…jel tako?? Ja sam taj[thumbsup]

Jutros sam nabacio malo dionica na margin,pao mi je na 189 % ,pa rekoh da na vrijeme reagiram da me sutra ne nazove moj najdraži bankar na kavicu.[lol]
A keš mi je u transakciji ,čekam potvrdu brokera da im je na računu.[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Bezveze fondovi spašavaju ono što svejedno ne budu uspjeli, Inu i HT. Za te novce su mogli spasiti cijelu burzu a na Ini i HT-u i ovak nitko ne gubi, svi su još u plusu.

Ima li netko na forumu , a da nema margin ?? [shocked]

da
[thumbsup]


Ima li netko na forumu , a da nema margin ?? [shocked]

ja nemam margin,cista lova,oprana preko dionica[rolleyes]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ima li netko na forumu , a da nema margin ?? [shocked]

Ima

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close