Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U fazi kupnje Luke Ploče.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u fazi prodaje IGH i kupnje HT-a[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Za fondovske mlatimudane u trenutne cijene dionica uračunato je i ulazak u EU, NATO, plaćena ratna šteta od strane Srbije i CG, pronalazak nafte u svih 411 općina u RH, vjenčanje Josipa Radeljaka i princeze svih Ujedinjenih arapskih emirata.


Za fondovske mlatimudane u trenutne cijene dionica uračunato je i ulazak u EU, NATO, plaćena ratna šteta od strane Srbije i CG, pronalazak nafte u svih 411 općina u RH, vjenčanje Josipa Radeljaka i princeze svih Ujedinjenih arapskih emirata.

Ti mora da si jako duhovit, sigurno nasmješniji u svojem kraju jel da?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bit će danas još plakanja, čini mi se…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

rex:

Za fondovske mlatimudane u trenutne cijene dionica uračunato je i ulazak u EU, NATO, plaćena ratna šteta od strane Srbije i CG, pronalazak nafte u svih 411 općina u RH, vjenčanje Josipa Radeljaka i princeze svih Ujedinjenih arapskih emirata.

Ti mora da si jako duhovit, sigurno nasmješniji u svojem kraju jel da?


pa ironija mu uopce nije losa…

Šta je meni ovo trebalo...

@valentine

Šta je nije ti do šale pa neki dan si imo smisla za humor
na temi viro.

rex:

Za fondovske mlatimudane u trenutne cijene dionica uračunato je i ulazak u EU, NATO, plaćena ratna šteta od strane Srbije i CG, pronalazak nafte u svih 411 općina u RH, vjenčanje Josipa Radeljaka i princeze svih Ujedinjenih arapskih emirata.

Ti mora da si jako duhovit, sigurno nasmješniji u svojem kraju jel da?

[/b]
ovo spada u sajsmješnije postove ove godine
bravo kolega![thumbsup]

dan je pametniji od noći

rex:

Za fondovske mlatimudane u trenutne cijene dionica uračunato je i ulazak u EU, NATO, plaćena ratna šteta od strane Srbije i CG, pronalazak nafte u svih 411 općina u RH, vjenčanje Josipa Radeljaka i princeze svih Ujedinjenih arapskih emirata.

Ti mora da si jako duhovit, sigurno nasmješniji u svojem kraju jel da?

Ne, već očajan…. Btw, kaj uopće drži crobex u takvom plusu?

http://whycroatia.blogspot.com/


” Mali smo jer smo sitne duše. Nisu OMF-ovi otjerali samo male ulagaće.Koliko god se nama podmetalo da su stranci izašli radi globalne situacije (što i jednim dijelom jesu), rekao bih da su oni ili znali ili nanjušili prilike tu kod nas i dali petama vjetra. I sad tržište ovisi o nekoliko fond menađera koji ispunjavaju zadanu im misiju

Pa kako onda naši “menadžeri” misle da će netko ulagati tu kod nas?

pricajte vi sto hocete al danas je promasen dan i ja bedak koji uopce danas pratim.22 milje prometa do 14h .
svima je sve jasno

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

blow:

” Mali smo jer smo sitne duše. Nisu OMF-ovi otjerali samo male ulagaće.Koliko god se nama podmetalo da su stranci izašli radi globalne situacije (što i jednim dijelom jesu), rekao bih da su oni ili znali ili nanjušili prilike tu kod nas i dali petama vjetra. I sad tržište ovisi o nekoliko fond menađera koji ispunjavaju zadanu im misiju

Pa kako onda naši “menadžeri” misle da će netko ulagati tu kod nas?


Pa to ti velim: SITNE DUŠE. Ovu burzu “pokreću” interesi jedne uske skupine ljudi koji imaju ili “imaju” novac i igraju se s ostalima.

http://whycroatia.blogspot.com/


pricajte vi sto hocete al danas je promasen dan i ja bedak koji uopce danas pratim.22 milje prometa do 14h . svima je sve jasno

Mislim da tu nikome više ništa nije jasno!


pricajte vi sto hocete al danas je promasen dan i ja bedak koji uopce danas pratim.22 milje prometa do 14h . svima je sve jasno

promašena je cijela ova godina a ne samo dan, sve mi više tako izgleda..
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nek je promasena godina,samo da ne bude..promaseno desetljece………2008-2018[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close