Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P….kom
TISK 444/3531
DLKV 1040/16525
INGR 35/279
KOEI 1025/8580
THNK 77/1284
TISK 444/3531
VIRO 621/4513
Ovo su jedne od najlikvidnijih dionica na ZSE. Omjeri K/P izgledaju ko u njemačkoj 1941.
Pa kako ćemo gore ovako. [embarass]
Idem na kavicu i pročitati novine, dok kiša ne počne.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Svima je jasno da se sada kod nas čeka rasplet situacije sa braniteljskim fondom… do tada možemo nažalost samo dolje posebice u slučaju crnoga scenarija likvidacije fonda….
U sluačaju da fond opstane ali iplatu udjela zatraži veliki broj branitelja doći će također do pada tržišta.
Gore ne može.
Osobno sam cca 50% u dionicama u koje imam puno povjerenje, tako da me se krivo ne shvati.

Može kolega. A kaj će biti nakon toga?? Mislim si: svaki smo dan bombardirani dobrim ili lošim informacijama,
tako je bilo posljednjih mjeseci, tak će biti i ubuduće… Naša je burza na sve reagirala negativno.
Popušili smo foru i točka. Preživjet će oni koji su možda u cijelom ovom periodu malo bolje odigrali ili pak imaju dovoljno love dok ova manipulatorska igra ne svrši.
Žalosno je samo što se nitko neće zapitati kako su to mali hrvati spušili lovu na burzi i gdje je ta lova završila…
To smo već u nekim situacijama prolazili,zar ne?
Možda kad ćemo jednog dana imati donekle sređenu pravnu državu i sustav imat ćemo i transparentno tržište kapitala. E, onda ćemo moći anlizirati zašto nešto pada ili raste.
To je moje mišljenje. Bilo bi mi stvarno puno draže da sam u krivu i da je ovo samo jedan proces evolucije našeg tržišta. Ali…..

http://whycroatia.blogspot.com/


Sonniboy: ” Svima je jasno da se sada kod nas čeka rasplet situacije sa braniteljskim fondom… do tada možemo nažalost samo dolje posebice u slučaju crnoga scenarija likvidacije fonda…. U sluačaju da fond opstane ali iplatu udjela zatraži veliki broj branitelja doći će također do pada tržišta. Gore ne može. Osobno sam cca 50% u dionicama u koje imam puno povjerenje, tako da me se krivo ne shvati. ” ma kakav BF nema tu rasprodaje a i ak bude nece sigurno odmah prodavat kad imaju 2 mj. fore.Lijepo ce skupljati prijave a sa druge strane pobrat ce dividendu pa ce imat i love za isplatiti

Jedan od mogućih scenarija, rekao bih benigni. Vidjet će mo.
U sluačaju da ti budeš u pravu častim te najboljom janjetinom u Zg kod Trnjanke.

[smiley]

Scio me nihil scire

Ovo na belišću se zove, PBZ doda njemu, njemu doda PBZ-u. I tako opsa,sa, lalalalala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovo na belišću se zove, PBZ doda njemu, njemu doda PBZ-u. I tako opsa,sa, lalalalala.

Moja isprika Vama kolega, što se tiče Vira bili ste u pravu.[thumbsup]

Scio me nihil scire

obveznice, ufffff

I love the Smell of Profits in the Morning


Moja isprika Vama kolega, što se tiče Vira bili ste u pravu.[thumbsup]

Joj kolega, kao da je bitno tko je u pravu ili nije. Treba izdržati ovo sve što se dešava.
pozdrav[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nema to veze s poštenjem ili nepoštenjem!!!

riječ je o neopreznosti vodećih koji su otjerali potrebnu količinu novca. Zamisli da tebi netko isiše 1l krvi pa kaže da digneš optimizam među skepticima……?[shocked]


Pa to je bio “nepošten” potez, ne?

No respect

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=681f8286-5aec-41c3-adc4-154be48aeb91&open=sec

ZSE uživo: Trgovanje opet obilježeno slabom likvidnošću

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Pa to je bio “nepošten” potez, ne?

To je odraz neiskustva. Nisu oni htjeli imat probleme s likvidnošću.

Pitanje je kad će opet hrvati imati povjerenje u fondove……? Mislim da neće još dugo.[yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

ovo sranje od indexa ce dan kako izgleda zavrsiti u crvenom….

ma bravo!!! bravisimo!!!

Šta je meni ovo trebalo...

nista fondovi ne kupuju slabo slabo a dosta toga prodaju samo nekoliko dionica ne prodaju a jedna od tih je LKPC-R-A

Od kada su uvedeni skriveni nalozi i tko ih smije upotrebljavati?Točan datum me zanima,hvala.

Mislim da je godina 1997. točan datum nisam siguran.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ili zamislite jednu državu u Evropi (Srbija,Bugarska,Slovačka…) kako bi reagirale kad bi danas dobijale pozivnicu za NATO? Svaka država( gdje vladaju pošteni ) bi napravila stampedo na svojoj burzi ali kod nas se pokazalo još jedan put da vladaju podobni i rade sto žele.

New Report

Close