Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kruzi prica da je danas vis ecrvenih trokutica na burzi nego zelenih, jer navodno svi skupljaju cash za drazbu za TOZ u petak. Navodno da ima puno interesenata.

I sad ako recimo 20 interesenata svaki skupi po 5 milijuna za drazbu, to je drain sa burze od 100 milijuna kuna.
To se osjeti.
I onda nakon drazbe 95 milijuna casha natrag na burzu.
Dakle u ponedjeljak opet zeleno.
Pametan covjek kupuje danas, a ne u ponedjeljak.

Vidite ovo sad na TNSA, nije mi drago nikako, ali jedan komentar:

na forumu mojnovac takvo što je dopušteno, mislim laganje od strane, u vezi TNSA i dividende i udjela i tko zna čega, pojedinaca da ih redom ne nabrajam: Erik, 25_crveno i slični i oni su dobro došli na taj forum usput malo pljuju po INI koja je najveća hrv. kompanija i koja će vrijediti puno puno više od sadašnje cijene, a TNSA vrijedi xxxxx kuna, x puta vrijednosti AKTIVE i ukupnih prihoda. Takvo što nema smisla. Žao mi je svih onih koji vjeruju takvim likovima i što se takvo što ne sankcionira, ali se prave investitore i one koje žele dobro drugima odmah isključuje jer nećeš ti meni od INI dobro, ako ja to ne mislim.


Neće moći ispod 2075 gdje su oni veliki nalozi (ako tamo ostanu… a hoće, jer su to fondovi)

Ne bi se složio. Osobno mislim da glavnu riječ kod INA-e vodi London. Ako tamo padne, past će i u Zagrebu sigurno.

Prošlo preko 12200 kom Jadroplova po 285,00

[smiley9][smiley9][smiley9][smiley9]

Ides, jel ko pratio iskrcavanje na Transadriji? Sutra izgleda jos 10% minusa, iako su neki gurui predvidjali preokret trenda. jos kad svi procitaju Fudino ocitovanje ……………………..
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Zgazio netko 1.000 komada na kupnji na INI, cijena samo ide down

[
I onda nakon drazbe 95 milijuna casha natrag na burzu.
Dakle u ponedjeljak opet zeleno.
Pametan covjek kupuje danas, a ne u ponedjeljak.

[/quote]

NO hard feelings please, ali mislim da pametan covjek nece vise nis ovdje kupovat nego otici gdje je jeftinije.
Fima i HPB otvaraju infrastrukturu za Srbiju pa tamo malo pogledajte.
Belex ima sajt za bogove, takvog nema ni LSE,
Npr, ako firma ima 1657 dionicara imate listing s imenima i prezimenima svih.
Ovo mi je tuga kad pogledam sajtove ZSE i VSE
Neka investitorska zajednica dobro razmisli jer i dividende od 20-30% su tamo uobicajene a ne ko ADRS ili TNPL!
Rekoh-NO hard feelings please

razumni ljudi nebi prodavali uljaru cepin, mislim da je to zlatna koka na koju je pala prasina, pola godine treba da pretvore doo u dd a tada da vidimo kakav je scenari napisan[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Može li netko objasniti ove glupe transakcije na Zdenki.

Hvala!

I love the Smell of Profits in the Morning

KOje su glupe*?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Može li netko reći jeli imao problema u svezi realiziranja naloga izvan zadanog raspona cijena po HANFI? Ono prođe i nazad[smiley15]

KULEN NIJE SALAMA

Okac ne mogu ti to reći ali da si legenda jesi.

Malo je bilo dosadno na forumu bez tebe.

Pozdrav

Evo danas RIBA sa najviše prometa. koje čudo, do prije par dana jedva da se trgovalo s istom.

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

bogami lijepo i dalje padamo, ukupno gledajući, korekcija je tiha, nježna, a guli dan za danom, samo si postavljam jedno pitanje:

hoće li biti korekcije zbog kupovanja dionica T-HT u proljeće?

hoće li biti korekcije zbog kupovanja dionica HEP-a u jesen-zima?

Dokle će trajati ova korekcija?


bogami lijepo i dalje padamo, ukupno gledajući, korekcija je tiha, nježna, a guli dan za danom, samo si postavljam jedno pitanje: hoće li biti korekcije zbog kupovanja dionica T-HT u proljeće? hoće li biti korekcije zbog kupovanja dionica HEP-a u jesen-zima? Dokle će trajati ova korekcija?

Otkud tebi informacija da HEP ide na IPO u jesen-zimu 2007.? TO naprosto nit je tehnički moguće niti će se dogoditi prije 2009. godine

New Report

Close