Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[cool][thumbsup] Na Veterini dioničari za pohvaliti nema jeftine prodaje.[thumbsup][thumbsup]

Volio bi samo vidit kako će naši mirovinci špekulirat tamo
negdje u Poljskoj i sl. Kladim se da će ih pravi frajeri ogulit
do kože.


HT -0,04 ! Smijeh DTelekom,DTE:DE +3,63%[bye]

Ajde dečki, pa nije sve tako crno.[cool][cool][cool]
Crobex je u dobrom plusu. Gledajte regiju, najbolji smo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Koliko ja pratim , više manje sve se lupa po asku..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KABA-R-A 215 , znam da dosta forumasa ima kabu na holdu u portfeljima, tuzna situacija.. kad se sjetim da je ova dionica ne tako davno bila u crobexu, a sad joj promet jedva prelazi po 100000kn dnevno[undecid]

Glory, glory, Man United!!

Evo našao sam jednu burzu u svijetu koja danas ne raste. Beograd. To kaj su oni zadnjih 7 dana rasli, nema veze.[bye]


Koliko ja pratim , više manje sve se lupa po asku..

Možda ti je naopako okrenut kompjuter?[shocked]

nemreš vjerovat da KOEI još uvijek pada !?!?!?

sve je lako kad si mlad :)

Samo dok ekipa ( koja rasprodaje dobre dionice po diskontu ) shvati da su prejeftino prodali , he,he tek onda idemo ozbiljnije up……………………sad već ima takvih sniženja da ih nema ni na siječanjskim rasprodajama[kiss][kiss][kiss]

Neću napisati na koje dionice mislim da me ne bi optužili da sam vam pokvario kupnju[rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Evropa i Amerika i azija danas plus 5 a mi idemo prema minusu. Gasim komp i odlazim u Srbiju. Tamo su pošteniji ljudi.


nemreš vjerovat da KOEI još uvijek pada !?!?!?

I VIRO.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ovaj tjedan bi bilo savrseno da se ustabilimo na malo iznad 4000 pa da vise zaboravimo ove 3xxx cifre cisto radi morala [thumbsup]

Glory, glory, Man United!!


sync: ” nemreš vjerovat da KOEI još uvijek pada !?!?!? ” I VIRO.

Pogledajte omjer kupnje i prodaje.
Bez jače kupnje te dvije dionice nemaju šta raditi u plusu. Na žalost.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Slažem se…
ajmo ljudi kupujte jeftino je,
ima svega u Božijoj bašti [pray]


Pošto su mirovinski postali izraziti kratkoročni špekulanti to nam je dosta veliki problem. Najsmješnije su mi one novinarske gluparije o povlačenju stranog kapitala ili politički rizik u regiji.

!

New Report

Close