Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nažalost, ne druka. 2000 Vaš link

ja sam razumio u stilu od onda nije bilo ispod 12

anyway nhf mečka

Heaven or Las Vegas


Jako si me razočarao. [undecid]

[embarass]

Heaven or Las Vegas


SLK:

Jako si me razočarao. [undecid]

[embarass]

Ma zezam te. [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/q/hp?s=%5EDJI&a=00&b=1&c=2000&d=01&e=1&f=2000&g=d

No respect


Duser: ” SLK: ” Jako si me razočarao. [undecid] ” [embarass] ” Ma zezam te. [thumbsup]

[thumbsup]

Heaven or Las Vegas


The Croatian Stock Market was very strong in 2007 and the CROBEX index added 60.7% to its value. The major driver was the bidding between several strategic investors for the acquisition of the pharmaceutical company Pliva. Finally, the American company Barr won the battle and paid $2.5 bln for Pliva. In December the oil company Ina was also sold by the state through the stock exchange. The in-flow of funds has remained steady and is expected to remain such in 2007. With a current P/E ratio of 20 the Asset Manager estimates this market as a fairly valued and expects a 10% yearly return with high confidece.
[wink]

hi hi … greška … trebalo je pisati The Croatian Stock Market was very strong in 2006 – tekst je iz siječnja 2007.
[smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo nešto aktualnije …

http://www.bls.gov/news.release/empsit.nr0.htm
http://money.cnn.com/2008/03/07/news/economy/bush_econ/index.htm?cnn=yes

I love the Smell of Profits in the Morning

za ljubitelje TA

Zašto na businessu i portfoliu piše da je crobi pao 1,41%, a na ZSE piše da je pao 1,39%?

I love the Smell of Profits in the Morning


Zašto na businessu i portfoliu piše da je crobi pao 1,41%, a na ZSE piše da je pao 1,39%?

Priča o prosjeku i zadnjoj ?… [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ne bih rekao.

Budeš ljubazan pa mi odgovoriš na PM.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ispravno je na ZSE.
4234,75 – 1,39% = 4175,88

Business, portfolio, kapitalplus i ostali, računaju (jedan od drugog prepisuju?) pogrešno.
Jučerašnji crobex je za 1,41% veći od današnjeg.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Dakle, ne oduzimaju od jučerašnje, već dodaju na današnju. Kako im to samo uspijeva?

BTW u Analizi današnjeg trgovinskog dana govore o padu od 1,39%.[smiley][tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


Dakle, ne oduzimaju od jučerašnje, već dodaju na današnju.
Kako im to samo uspijeva?
[smiley][tongue]

DCF metodom…[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Dakle, ne oduzimaju od jučerašnje, već dodaju na današnju. Kako im to samo uspijeva?

BTW u Analizi današnjeg trgovinskog dana govore o padu od 1,39%.[smiley][tongue]


I to je jedino ispravno…

DANAS-JUČER/JUČER…[smiley]

Papci koriste izračun na način JUČER/DANAS-1 i naravno fulaju…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” Dakle, ne oduzimaju od jučerašnje, već dodaju na današnju. Kako im to samo uspijeva? BTW u Analizi današnjeg trgovinskog dana govore o padu od 1,39%.[smiley][tongue] ” I to je jedino ispravno… DANAS-JUČER/JUČER…[smiley]

Nemoj da moramo još jednu rundu PM razmijeniti …
[embarass]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close