Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje na ZSE piše tko je u blokadi tj. piše li negdje, imate li link

Ja ima na PBZ investoru

hvala ivek!

i to je to...

Našo
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950


Gdje na ZSE piše tko je u blokadi tj. piše li negdje, imate li link

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

igh blokada

živjeli!!!

IGH blokiran…

i to je to...

danas kreće akcija bojkota dućana. Mi se pridružujemo , ali ne zato što bi to htjeli nego jer nemamo više novaca.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Poslo mi frend pa gledajte sami:. Ima toga jos ali tko ce sve naci. Ovo je uglavnom erste.
Dokumenti u privitku:
certifikati.jpg (174,82 KB, pregledano: 58x)

Po tome ove cijene dionica na kojima smo sad su skupe, jako jako skupe…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Petrokemijina gnojiva poskupila 64%. [thumbsup]

Ivek,samo tih par dionica? A gdje je ATPL,KOEI,DLKV i još deseci drugi? Ako su to svi certifikati onda nas naši fondovi gadno vozaju… [sealed]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Neka, što dublje padne , prije će se vratiti. [smiley]

Plavi sramim te se nemas ni malo postovanja.

Svi iz todoricevih, gradjevine, i plovidba trebate izaci i uci u knock-outirane, jer cete tako natjerati strance da ih moraju pocet kupovati kako bi spasili isplate za svoje Certifikate na Stutgarskoj i Beckoj burzi.
To je u ovom trenutku jedini uvijet okreta trenda padanja Crobexa. Tek tada, ce oni pokrenuti (UP) trend rasta. Osim toga knock-outirane dionice ce sigurno brze potegnut gore jer ce pisci morati pocet kupovat dionice kojima su rusili cijenu, da bi ih doveli u knock-out.
Zar ne vidite kako se grcevito brani Crobex, svakim postavljanjem kupnje (stitovi obrane -napad bi bio jednak skoku iz katedrale).
Ponosan sam na nas Hrvate (Zrinski, Frankopani), uvije u borbi protiv osvajaca.
Pa i sada. Nadam se samo da nema previse onih kojima zivot ovisi o ishodu ove bitke (Bankrot margina ili slicno).
Ne rezite jedni na druge, jer neznate tko je u kakvoj situaciji. Svakome na njegovu dusu.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


Po tome ove cijene dionica na kojima smo sad su skupe, jako jako skupe…….

Užasno skupe, preskupe

ponavljaj, ponavljaj….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close