Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hm… treća … mlinar u blokadi

i to je to...

može li netko reći koliki je bio crobex na današnji dan prošle godine

i dati link na kojem se mogu gledati crobexi unazad 1-2 godine
unaprijed hvala

koliko je ono certifikat na INI? 2200?

i to je to...

blueman:

U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna..

Hanfa bi trebala blokirati trgovinu. Nema druge opcije trenutno.


zasto bi to uradili ? pa ja sam prvi u minusu i jos cu dokupit kad padne Crobex na 3700

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


blueman: ” U SAD-u su kad je bilo ovakvo sranje blokirali tradig na neko vrijeme i donijeli zakon da trezor moze kupovati i to im se odbija od poreza, tako nekako, jel se netko sjeca ili zna.. ” Hm… nda, ali kod nas to mislim mora ići na dva čitanja zakon, pa se stranački odbori izjašnjavaju, pa rasprave… moglo bi potrajati par mjeseci, ali ideja nije loša. Samo je trenutno neprovediva.

Ideja je jako dobra.
Smanjuje se free float, odnosno ponuda.
Porezno se odbija, svi sretni..

Alhebes to kad nitko ne slusa pametne.
Dobro atmo je roknulo 25% u jednom danu.
OK, mi smo u par dana toliko roknuli..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


hm… treća … mlinar u blokadi

ledo, mlinar i koja je 3.?

You either do it right or you get eliminated!

Gdje na ZSE piše tko je u blokadi tj. piše li negdje, imate li link

ZABA – 5.kupnja na 5000 kuna.

ne da idemo na 4k, nego idemo na 2005…. ili čak i prije, 1997…. povijest se, kako mi se čini, ponavlja…
bit će kao i sa punt-r-a – crobex split.
toliko sam popušio ovim (nisam dok ne prodam, a neću, jer za kruh imam), da sam se prestao živcirati.
znam samo jedno – povratak će biti za koji mjesec, a ovoliko piljenje u zse samo uzrokuje nastajanje čira na želucu, pa ću još nakon gubitka sa burze morati žicati za participaciju kod doktora.
kako veli čiko warren, ne gledati u burzu svaki dan.
btw, limun ne zbraja promet. to sam vidio od jutra rana (10:10) kad sam se usr*o da je u 10 minuta 126 milja prometa…
hm… ako padne ht na ispod 265… tko će kupit dionicu u drugom krugu (kad bude bez popusta)?

Ništa, bit će jeftinih dionica samo neće biti para. Ja sad imam nešto love, ali me strah i pomisliti bilo što kupiti.


ZABA – 5.kupnja na 5000 kuna.

5. kupnja je na 9002 [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Poslo mi frend pa gledajte sami:. Ima toga jos ali tko ce sve naci. Ovo je uglavnom erste.

skype - ivek1234

New Report

Close