Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ah umro sam od smijeha,spikam sa burazom pa me pita kolki je Badel a ono ni prodat ne moze sve,veli meni bolje da sam kupio posmrtnu pripomoc nego dionice[lol] [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Najgore od svega je da kad se sve jednog dana stabilizira, naši mirovinski fondovi neće više imati para za kupovinu i onda će opet lkupovati stranci jeftino naše dionice. Za godinu dvije, kad sve naraste, opet će nam prirediti ovakav scenario. I onda kažu da su poželjna strana ulaganja. Da, neka grade tvornice i hotele, a ne da kupuju dionice. To nije ulaganje, to je špekuliranje.

Ovo je slobodna streljana !

A mi smo jeleni koji stoje na 20 metara od hrpe lovaca , gledamo ih i mislimo si : koji će sad pucat ?

Nema obrane , ovo je prestrašno !

Nisam mislio da ćemo ovo doživjeti !


danas kreće akcija bojkota dućana. Mi se pridružujemo , ali ne zato što bi to htjeli nego jer nemamo više novaca.

Na burzi bojkot kupnje traje već neko vrijeme. [lol]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Sprdaju se s Hrvatskom, sramim se što živim u ovakvoj državi !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

19 blokada?
Haha.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ODe IGH u blokadu…..
Jnaf u blokadi….
Pogedajte KOEI, 1000kom. na 869kn….strašno…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Jel netko pričao sa svojim brokerima ili nekim iz brokerskih kuća kako oni gledaju na sve ovo i šta oni kažu ima li kod njih panike. Mislim da jedino oni zarađuju kad cijene rastu i padaju a ovih dana po prometu im je žetva.


Sprdaju se s Hrvatskom, sramim se što živim u ovakvoj državi !

Tko to radi? Zašto? Do kada?

Koje su trenutno knock-outirane dionice na Njemačoj i Austrijskoj burzi ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Jel netko pričao sa svojim brokerima ili nekim iz brokerskih kuća kako oni gledaju na sve ovo i šta oni kažu ima li kod njih panike. Mislim da jedino oni zarađuju kad cijene rastu i padaju a ovih dana po prometu im je žetva.

Moj je otišao na GO, ne prati burzu. Full je u dionicama očigledno. I to ne od jučer.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovog časa smo koliko vidim svjetski rekorderi po dnevnom minusu [thumbsup]

New Report

Close