Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi nije bitan razlog,samo nek ide prema gore[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ja još uvjek na vjerujem da ekipa i dalje misli da su burzu srušili Kosovo, Amerika, certifikati, Zerp…
A najjača od svih provala je Ivekova teorija o Slovencima koji nam ruše burzu i plahte koje je o tome pisao[lol] [lol] [lol] [lol]

Pa sve ovo je imalo utjecaja na njen pad (osim ove teorije zavjere sa Slovencima)… naravno da nisu to jedini razlozi. Pretpostavljam kad se ovak smiješ, onda ti vjerojatno znaš neke bolje razloge za pad?

You either do it right or you get eliminated!


zmrklic: ” A ne, stranci su se iskrcali, to jest dio priče. ” Iskrcali? Misliš kao prošlo svršeno vrijeme?

Da oni su vani skoro skroz

zagrebcan:

[cool]

Po meni je u petak došlo do potpuno neopravdanoga pada na burzi. Opet su veliki protresli male i malih je dosta ispalo iz daljne igre. Svakodnevno se izmišlja neka nova opasnost za tržištu da se uplaše mali. Ali poručio bi malim igračima da dobro razmisle zbog čega je burza u Beogradu manje pala nego u Zagrebu ? Izgleda da tamo ima manje naivaca i strašljivaca.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Nije neopravdan… investitori brzo reagiraju na informacije i najvećim dijelom zbog nereda u Beogradu pale su cijene na burzi. Nema tu ništa čudno… Dnevne oscilacije su podložne trenutnim vijestima i događanjima.

Zar na beogradskoj burzi nisu podložne?
Ajde da se ispucaju sve kvaziopasnosti ovoga svijeta, koje mogu utjecat na Zagrebačku burzu, za idućih godinu dana pa da već jednom krenemo dalje u normalu!
Btw. pratite ove koji danas šire paniku kako će pisati kad potroše keš

http://whycroatia.blogspot.com/

Strani dopisnici-novinari polako napuštaju Kosovo pošto se situacija smiruje,te će i ekipa HTV-a sutra put Zagreba ….izvješćuju većeras na dnevniku..
Svakako dobra vijest …[thumbsup]

POKRET OTPORA

Astralis:

zagrebcan:

[cool]

Po meni je u petak došlo do potpuno neopravdanoga pada na burzi. Opet su veliki protresli male i malih je dosta ispalo iz daljne igre. Svakodnevno se izmišlja neka nova opasnost za tržištu da se uplaše mali. Ali poručio bi malim igračima da dobro razmisle zbog čega je burza u Beogradu manje pala nego u Zagrebu ? Izgleda da tamo ima manje naivaca i strašljivaca.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Nije neopravdan… investitori brzo reagiraju na informacije i najvećim dijelom zbog nereda u Beogradu pale su cijene na burzi. Nema tu ništa čudno… Dnevne oscilacije su podložne trenutnim vijestima i događanjima.

Zar na beogradskoj burzi nisu podložne?
Ajde da se ispucaju sve kvaziopasnosti ovoga svijeta, koje mogu utjecat na Zagrebačku burzu, za idućih godinu dana pa da već jednom krenemo dalje u normalu!
Btw. pratite ove koji danas šire paniku kako će pisati kad potroše keš

Naravno da jesu, ali stranci su očito već otamo većim dijelom izašli, a i vjerojatno je previše pala u zadnje vrijeme da bi opet drastično pala… uostalom, naša burza je kudikamo razvijenija i globalno otvorenija od Beogradske i očito je kod nas prevladao veći strah.

You either do it right or you get eliminated!

ako ne bude nove panike oko kosova, slijedi kratkoročni rast grobexa.
ne nužno sutra.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

jeli ovo sad gore stanje nego kad je bio rat kod nas,dal da prodam korfej,kupovo sam ga na 235kn jer su mi rekli da je to turistička najjača firma a sad je duplo pao.sad čujem da firma ima tri hotela i da ne posluju da su izbjeglice unutra


ako ne bude nove panike oko kosova, slijedi kratkoročni rast grobexa.
ne nužno sutra.

Zašto kratkoročni?[proud]


vlad1111: ” ako ne bude nove panike oko kosova, slijedi kratkoročni rast grobexa. ne nužno sutra. ” Zašto kratkororočni?[proud]

zato što još nije srednjoročni, još manje dugoročni[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ako ne bude nove panike oko kosova, slijedi kratkoročni rast grobexa. ne nužno sutra.

Kosovo ti je tutto finito. Uostalom zašto bi padali zbog Kosova.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega Von Braun da ne čitam toliko stranica koliko je napisano ovih dana recite vi meni kud ćemo sutra po vašim procjenama. Nekako ste mi vi ovdje naj bolji za to odgovoriti?![thumbsup]


Kolega Von Braun da ne čitam toliko stranica koliko je napisano ovih dana recite vi meni kud ćemo sutra po vašim procjenama. Nekako ste mi vi ovdje naj bolji za to odgovoriti?![thumbsup]

Zar trebam uopće sumnjati da nećemo gore[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Osobno milsim da smo, trenutno u regiji najsigurniji i to je naša mala šansa za popravak pokvarenog

azija uglavnom zelena
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

New Report

Close