Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a konacno da vidim svjetlo na kraju tunela kod Ingre.Vec sam samog sebe prokleo kud sam isao u gradjevinu,a odavno sam vikao nemoj,nemoj… [undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Koliko će izdržati ova brana na DLKV?


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

dobro je i to, bar znamo da je ziva, nek pada, nek se sruci…[thumbsup]


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

I ja očekujem od konjice da juriša. Ovo mi se čini kao kopanje rovova. Jest da je 500 komada po 10.000. Konjica bi potrošila 50 komada da dođe do 11.000 i tu ostavila pješake.

mislim da na INGRI Nightrider ulazi[kiss]

katastrofa


Danas cemo gore izgleda. Gore nego jucer…

Dobra, dobra..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

Možda se Luković želi vratiti po povoljnijoj cijeni

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

evo diže netko i ingru na 39bid
ajd jos malo jos malo
znam da je drukanje iako nisam u ingri al nam sad samo drukanje i nebo moze pomoci[shocked]

dalekovod support na 1250 -2300 komada
ajmo sad u lagani juris na indijance

Postanite Eu-robovi


Ja sam citao da ima i Kostolanijev K..ac valjda smo iz jaja presli u njega[angry]

[lol] [lol] a i šta ste zapeli za kostolanija? čovjek je trgovao prije 100 godina i 3-4 puta mislim propao[lol] ,valjda se trgovina malo promjenila odtada[wink],a i izgleda da se on najviše obogatio na toj svojoj knjizi[lol] [lol]


Dosla konjica na zabi ali me strah te konjice jer konjica kada dodje mora uletiti i razbucati neprijatelja.Ovako ako ovi suporti puknu jos jedan krug panike sljedi a to nece biti dobro .

Stigla je konjica i do Little Big Horna.

Slovenci pokusavaju izaci, a nasi onda dodatno ruse cijenu, tako da ovi moraju prodavati ispod cijene. Koje su to igre.

A kad to sve bude gotovo i ovi na kraju izadju po niskim cijenama, u tjedan dana smo gore, po mogucnosti sa sto manjim prometima i sve opet dogovorno, naravno.


Koliko će izdržati ova brana na DLKV?

Ovim tempom, ne dugo…ošlo opet 350kom.[bye]
Ode THT ispod 300kn…pogledajte na prodaji 1000kom, a brani samo 1000kom na kupnji…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Slovenci pokusavaju izaci, a nasi onda dodatno ruse cijenu, tako da ovi moraju prodavati ispod cijene. Koje su to igre. A kad to sve bude gotovo i ovi na kraju izadju po niskim cijenama, u tjedan dana smo gore, po mogucnosti sa sto manjim prometima i sve opet dogovorno, naravno.

A neki će i prije GORE…..

Ovaj gigantski bid na DLKV se nekak brzo gricka [sad]…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close