Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bogme meni je sve losije, bude li padalo i dalje………………………………..[cry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Definitivno nije moje vrijeme.
Bolje je ic malo igrat briškulu nego pratit ovaj jad i čemer.[thumbsup]
A zamalo san zaboravio pozdravit priljatelja Moderatora.[yawn]


Bogme meni je sve losije, bude li padalo i dalje………………………………..[cry]

niste vi NEKI bili u korekciji jacoj eeeeeeeeeeeeeeeee svaka se skola plati ja sam u – 12% ali nisam prodo pa nisam izgubijo HLADAN KO LEDDDDDDDD


beograd se crveni ko guza u pavijona

Ahaa, a zbog toga i kod nas pada, jer već sam se čudio što se to danas događa.
Vjerojatno se nešto oko Kosova kuha, ili je možda izborna komisija Srbije otkrila lažiranje izbora, pa je novi predsjednik Srbije Nikolić Tomislav.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


tenkista: ” Belex 15 -4,17%. Sad opet dolazi lova k nama. A nebi se čudio da su Srbi naše s preveslali. To bi mi baš bilo drago. Umjesto da brane Crobex, lakomnjaci idu preko grane pomagat srpskoj ekonomiji. prestrašno.[undecid] ” Ne bi nam škodilo malo više nacionalmog ponosa. Ne zanima me nikakav Belex, a pogotovo Banja Luka.

s kojeg planeta je ovaj s ovim komentarom
[yawn]

@Jomiii[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Pogledajte ZLAR , meni jako draga dionica , peta kupnja na 27,51 kn.

jomiii:

beograd se crveni ko guza u pavijona

Ahaa, a zbog toga i kod nas pada, jer već sam se čudio što se to danas događa.
Vjerojatno se nešto oko Kosova kuha, ili je možda izborna komisija Srbije otkrila lažiranje izbora, pa je novi predsjednik Srbije Nikolić Tomislav.

Jučer smo rekli da kod nas pada zato što kod njih raste. A danas kod nas pada zato što kod njih pada….ili?[cry]

VLADA SRBIJE se necka oko potpisivanja SSP-a a i braca sa kosova samo sto ne proglase neovisnost

Zakon spojenih posuda, ali naš ventil pušta samo u jednom smjeru.[embarass]

I dalje mislim da se naši fondovi igraju sa vatrom. Nema ih na kupnji nigdje.
Ponašaju se kao boksači kad spuste gard, ne bi li eventualno navukli protivnika na kroše. Samo što zaboravljaju da je sa druge strane Tyson, koji ih može dobro odalamiti.[rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Dok se ne rijesi Kosovo, nece ni ova pat pozicija.

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ma koje Kosovo.

Može nam samo ići u prilog.
Đuro može prodavat oružje, Pliva lijekove, a Agrokor CSO objema stranama. A i Žužula im možemo izvesti kao posrednika.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ja sam branio Crobex i popusio 10%! [cool]

i bas se super osjecam i bas me briga! jel bitno koliko sam danas u minusu? nije.
sutra, prekosutra ce opet skociti i opet po starom. svakog cuda 3 dana dosta. drugim rijecima, i ovo ce proci , kad tad! [thumbsup]


A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje …

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Misliš da bi onda moglo biti bolje?

New Report

Close