Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


volim i ja ovakve dane prijatelji al ne volim činjenicu da mi ovisimo o politici i istim previranjima kao da nije bitno za fundamente a opet me čude oni koji su mislili da se stanje nebu stabiliziralo na pol. sceni al bumo vidli po mojem sudu ne treba se zaletati kad su ovako optimistični dani

pa politika spada u fundamente. makroekonomski fundamenti su pretpostavka za ono što će nam pisati u FI. a oni ovise o politici. ali sad mislim da je gotova frka. konačno.

u principu jos nije gotovo, cekamo sutra neke nove vjesti, a zapravo cemo znati tek 12.

ali normalno svi vec znaju ko je pobjednik [cool][proud]

Tko misli jeftino kupiti mislim da je zadnja šansa dionice kreću gore.

Ovo već dugo nismo gledali – sve dionice sa najvećim prometom su u plusu

dionica % promet
IGH-R-A 4.72 6 521 396.30
ATPL-R-A 3.07 5 667 620.36
HT-R-A 1.68 5 039 800.36
DLKV-R-A 3.91 3 374 398.75
LEDO-R-A 2.43 2 903 021.97
INGR-R-A 4.80 2 559 697.99
JDPL-R-A 2.03 2 264 031.40
INA-R-A 2.07 1 565 147.41

Evo ga, malo hladjenja od strane fondovo….. [embarass]

skype - ivek1234


Evo ga, malo hladjenja od strane fondovo….. [embarass]

Nije to ni loše, ali dosta karata je otkriveno danas (samo ko je pažljivo pratio što se zbiva)

ipko blokada

No pain no Game

Ovo je bila samo navlakuša isto i kao 1.dan poslje izbora,a mali nikako da se nauče pameti.Kako je brzo išlo gore tako će još brže dolje.
Ništa još nije sigurno sa vladom,upravo objavili da HNS inzistira na formiranju vlade lijevog centra,a Pankretić potvrdio da će početi razgovore i sa SDP-om.

na solarisu nema pete kupnje a prodaja se lagano povlači. zanimljivo…

evo i onaj kapitalac sa ht-a se opet pojavio sad idemo malo gore…

uf kako se netko igra sa velikim nalogom… samo da se ne bi opekao…

Preočito je kako fondovi na nekih dionicama štopaju i plaše velikim nalozima. Tako sam spomenuo LRH jučer, sad vidim i JDPL, KODT, DIOK, PTKM, a nebi se čudio ni da se na BZJK igra FIMA. Očito je da se čeka 1.1. samo problem za fondove jest da se tu i tamo pojede nešto od tih velikih naloga.[proud]. Pozdrav!

Odlucili su malo dignut, za bolju bozicnicu, ipak je 12.mj. mjesec darivanja…………[rolleyes]

Neko zatisje, valjda je pauza za gablec……..[cool]


Ništa još nije sigurno sa vladom,upravo objavili da HNS inzistira na formiranju vlade lijevog centra,

Koliko mandata je osvojio HNS ?
I ja bi da sam na njihovom mjestu tražio da sastavljam vladu [wink]

Mislim da će fondovi napraviti upravo suprotno od onog što su svi očekivali.
Ako im se učini da je to potrebno pruštit će pokoji “dan otresanja” kakav smo vidjeli ove godine, ko predosjeti taj dan i dočeka ga u kešu mogao bi fino profitirati

crobex +2,54[smiley]

dan je pametniji od noći

ljudi, puno filozofirate. a realnost je jednostavna. nastavljamo tamo gdje smo stali 2.6. kad nas je prekinula SDP-ova izborna konvencija. i ima puno za nadoknaditi. pogledajte šta je za to vrijeme radila slovenska burza, e to su nama odgodili zoki i ljubo, ali sad smo opet svoji na svojoj (burzi, naravno) [thumbsup]

New Report

Close