Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mi smo narod brdovitog balkana, htjeli to mi priznati ili ne.
Prema ispitivanju IQ, prosjek Hrvata je 95, predzadnji smo u Europi.
Prosjek Židova aškenaza je 115, najviviši u svijetu.

Zar to ne govori dovoljno tko su “gospodari svijeta”, njihove su financije, burze, bankarska industrija, oni dirigiraju globalne trendove.

Zašto?

Zato jer ih je život školovao kako opstati.


moj je 156.. oces mi se doci pokloniti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dening: ” Mi smo narod brdovitog balkana, htjeli to mi priznati ili ne. Prema ispitivanju IQ, prosjek Hrvata je 95, predzadnji smo u Europi. Prosjek Židova aškenaza je 115, najviviši u svijetu. Zar to ne govori dovoljno tko su “gospodari svijeta”, njihove su financije, burze, bankarska industrija, oni dirigiraju globalne trendove. Zašto? Zato jer ih je život školovao kako opstati. ” moj je 156.. oces mi se doci pokloniti?

vjerovao ili ne meni je isto 156

Slabo trgovanje, ustvari nikakvo, osim na ATGR i HT

you think your special you do, i can see it in your eyes


Mislim da tek poslije ovog pada kreće pravi “gušt” tj. za one koji poznaju donekle zakonitosti burze. Ovo će biti prvo pročišćenje burze. Mnogi će sada izići definitivno, oni koji su shvatili burzu kao “kladionicu na kojoj se samo dobiva”. “Brod” se bio ovog mjeseca nagnuo skroz na jednu stranu, i normalno došlo je disbalansa ravnoteže. Da se brod vrati u ravnotežu ova je korekcija bogom dana. To je sve u granicama normale. Politički smo stabilni, bez obzira na izbore i tko će pobjediti. Gospodarski, blu chipovi posluju s porastom prometa i zarade. Makroekonomska situacija nije baš sjajna, ali mislim da slijedi poboljšanje. S hedging strategijom ulaganja smatram da se može samo prosperirati.

Naravno, mnogi će se iznenaditi koliko mogu pasti cijene najlikvidnijih dionica.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ledi mi se krv u žilama

Poslije ovog oporavak će biti dug i mukotrpan

Dobro zboris mreich iako se nebih slozio sa kolegom deningom da makreekonomska situacija nije bas sjajna.
Kako drugima tako i nama.

A to da ce doci do ciscenja.
Hvala bogu.
Ajmo malo dulje gledati dionice a ne mjesec dana.
Malo analize a ne drukanja.

Pozdrav afs-u, dobar izbor restorana.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Na žalost, pretpostavljam da su proradili margin call-ovi, pa kad se to dovede u red i pod pretpostavkom obuzdavanja panike, ponude na kupnju bi mogle polako ponovo u liparenje, odnosno preticanje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

i mene to zanima, bez obzira sto mi varteks nije “ni na kraj pameti”[smiley7][smiley2]

Moderatora treba zabranit!!!

Evo krenuli se iskrcavati “veliki” investitori na JDPL: sve po 10-15 komada…

Stvarno loša situacija na burzi, mogu biti sretan da osobno nisam puno izgubio, ali još stignem..nadam se da ce se poslije izbora popraviti situacija..

TIME IS MONEY

Ljudi, prestanite prodavati inače svi odosmo kvragu!!!


i danas sve crveno .do kad bi moglo to ići na dolje?čini mi se kao da ni danas nije dan za dokup?šta misle kolege?malo bi varteksa uzeo.

Mislim da je ovaj tjedan u znaku kupnje T-HT-a

Srijeda bi bila idealna. Možda dionica još neće stići do dna, ali je blizu. Poslije izbora, tko živ, tko mrtav [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]
dobro je da još uvijek pada samo kiša, a ne i investitori samoubojice…btw. mislim da je glupo raditi takvu paniku na ATGRu ali to samo potvrđuje neke već prije iznjete tvrdnje nekih članova, da ni fond manageri više ne drže uzde tržišta u rukama…

New Report

Close