KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


još uvijek je jeftinije nego slične firme vani.
multiplikatore je teško izračunati jer rezerviraju, pa se ne dobija realan odnos.

osim toga, još uvijek je Končar D&ST kombinacijom svoje konkurentnosti te svojih malih dimenzija, sposoban rasti po relativnim stopama značajno višim nego li "slične ali veće kompanije vani" s kojima ga uspoređujete (pogotovo u odnosu na one ogromne, tipa ABB-ova divizija "power products" i sl) pa su stoga ovdje implicirani VIŠI multiplikatori nego li dotičnim kompanijama.



još uvijek je jeftinije nego slične firme vani.
multiplikatore je teško izračunati jer rezerviraju, pa se ne dobija realan odnos.

osim toga, još uvijek je Končar D&ST kombinacijom svoje konkurentnosti te svojih malih dimenzija, sposoban rasti po relativnim stopama značajno višim nego li "slične ali veće kompanije vani" s kojima ga uspoređujete (pogotovo u odnosu na one ogromne, tipa ABB-ova divizija "power products" i sl) pa su stoga ovdje implicirani VIŠI multiplikatori nego li dotičnim kompanijama.
[/quote]

apsolutno se slažem kolega Lynxna našoj maloj burzici još uvijek ima odličnih kupnji po nevjerojatnim cijenama, raj za fundamentalne ulagače poput nas! [thumbsup]

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو


Može li netko izračunati fundamente na ovoj razini cijene.Mislim da je P/E oko 8 ,a P/B cca. 2,2.
Dobro bi došla i usporedna analiza sa sličnim firmama u USA i EU.

evo kolega malo za usporedbu

SAM PROTIV SVIH

A evo KODT

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=KODTRA%3ACZ

Ako je svima jeftina ova dionica, zasto je ne kupujete.
Promet je gotovo nikakav.

Upravo zato jer je promet nikakav, ovo je jedna od dionica koja se polako skuplja i kojom se ne trejda. Kupnja po sadašnjim cijenama ima opravdano uporište u fundamentima i perspektivi pozitivnog poslovanja u narednim godinama. Većini špekulanata problem je njena nelikvidnost pa je se klone, ali za dugoročnog ulagača to je na neki način prednost.


Upravo…

fali ti ovo [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

ovo je muzara

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ako bi mi netko htio udijelit jos malo KODT-R-A [huh]?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Danas prošlo 40 komada

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Danas prošlo 40 komada

60

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

[



Danas prošlo 40 komada

60
[/quote]
80

a i još 30 novih na kupnju po 2100

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo i danas prošlo još 15 komada

i odmah 20 novih na kupnju po 2100

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Evo i danas prošlo još 15 komada

i odmah 20 novih na kupnju po 2100

mora da oni koji prate ovu dionicu to nisu mogli sami primjetiti. jesmo se natrpali?

Zbunjen sam.
Više nisam siguran da li je tih tri komada povlaštene stvarno prošlo ili ne.
Kaže gledalica da je prošlo, ali nema konfirmacije.

New Report

Close