KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo vidjeh – sjela lijepa dividendica!! 😉


Upravo vidjeh – sjela lijepa dividendica!! 😉

kad je sjela dividenda???

Danas 🙂

Također sjela.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Yup, sjela [thumbsup]

spomnite me molim, koliko je dividenda?

Bome lijepa dividenda sjela, uz to još i znatna sredstva ulažu u nove kapacitete i imaju jednu od najbrže rastuću knjigovodstvenu vrijednost na zgb. burzi, popunjenu knjigu narudžbi jaču nego prošle godine, a kad se tome i dodaju velika potrebna ulaganja u energetiku u slijedećih 10 godina ugodno se osjećam ovdje kao dioničar.

To bome, rijetko tko može konstatirati kao dioničar neke druge firme na zgb. burzi.

izdašno u ova vremena [thumbsup]

Dobra dobra.

Gdje je čudno dete?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Čitajte i uživajte:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/O7mNCeXW1bBFbsSFVvN6zA==.pdf

Dok imamo ovakva poduzeća, ima svjetla, ima nade za našu budućnost kao gospodarstva i kao društva u cjelini.

Posebice je dobro biti dioničar takvih poduzeća! [thumbsup]

Yuhuuuuu 10 milja – nadao sam se tome, ali lijepo je vidjet hehehe.
Porast prihoda i izvoza …..

Čestitam!
Oće bit koje loše izvješće na ovoj ZSE? [huh]


Čestitam!
Oće bit koje loše izvješće na ovoj ZSE? [huh]

oće oće, "ali tek u nadolazećim kvartalima, bute vi vidli" (sam kaj slušam istu spiku već 4 kvartala) [yawn]

pada vlada, kolaps, kosor, ovo ono… [yawn]

ma sve im treba izbiti da više nemaju niti jednu dionicu.

I'LL BE BACK

Ponavljam – da je ovo normalna burza onda bi KODT bio debelo preko 4.000kn…
Isto tako bi i KOEI trebao biti više, ponovo vrlo solidno izvješće a cijena skoro pa ni makac.
Ispada da su kod nas loše firme na cijeni! [angry]

Evo bida, sad da vidimo …

New Report

Close