JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet za popizdit.

BDI 4643 UP 262

ham ham s aska! [thumbsup]

Kada netko sruši ATPL u isto vrijeme to se zbiva i na JDPL……
Slučajnost ili ne… ja znam da slučajnosti ne postoje….. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nema brane na prodaji. Moglo bi danas krenuti, samo se svi boje prvi započeti.

Koliko pratim brodare jadroplov se ne štopa, ali je žrtva atlanske plovidbe koja neće rasti. Ako je bdi 20000 a atlanska stoji tada će i jdpl stajati. To je tako…

Moglo bi sutra up do 210…….. [sealed]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s izgleda dobro,možda potakne i naše brodare


Koliko pratim brodare jadroplov se ne štopa, ali je žrtva atlanske plovidbe koja neće rasti. Ako je bdi 20000 a atlanska stoji tada će i jdpl stajati. To je tako…

Pa nebi se bas kladio. Po meni usprkos zaustavljanju jednog containerasa JDPL je bolji pick ali me nemojte pitati zasto. Siguran sam da se kolega Adler slaze 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Koliko pratim brodare jadroplov se ne štopa, ali je žrtva atlanske plovidbe koja neće rasti. Ako je bdi 20000 a atlanska stoji tada će i jdpl stajati. To je tako…

Pa nebi se bas kladio. Po meni usprkos zaustavljanju jednog containerasa JDPL je bolji pick ali me nemojte pitati zasto. Siguran sam da se kolega Adler slaze 🙂
[/quote]
Neeeeeeeeeeeeeee,rekli ste da je JDPL bolji,neeeeeeeeeeee,ja imam 5000 komada,sad moram sve prodat,Ja radim samo suprotno od vas,i finooo ide.

www.stopbandic.com




Koliko pratim brodare jadroplov se ne štopa, ali je žrtva atlanske plovidbe koja neće rasti. Ako je bdi 20000 a atlanska stoji tada će i jdpl stajati. To je tako…

Pa nebi se bas kladio. Po meni usprkos zaustavljanju jednog containerasa JDPL je bolji pick ali me nemojte pitati zasto. Siguran sam da se kolega Adler slaze 🙂
[/quote]
Neeeeeeeeeeeeeee,rekli ste da je JDPL bolji,neeeeeeeeeeee,ja imam 5000 komada,sad moram sve prodat,Ja radim samo suprotno od vas,i finooo ide.
[/quote]

Slazem se Techmane, dapace. Zalostno je jedino to sto neki ovdje gube zivce i jako su nestrpljivi, ali to mislim, da je zalostno za njih. Za nas je to sreca, da jih nema, takvi poput nas ne bi zaradjivali.

Ali opet, sretno svima.

Govorim o vezi brodarskog sektora kod nas. Ako najveći brodar ne raste to je ogroman uteg svima ostalima. Nisam nestrpljiv nego svaki put kad jdpl padne ispod 200 ja nadokupim i opet ću.

A koji promet aj bar je malo iznad 200.

Eto jasno je danas zašto je štopana dionica od ATPL, jedan dio uprave je rasprodao svoje dionice koje je dobio zbog profita prošle godine i nedavnih dividendnih dionica, vrijednost JDPL bi trebala biti najmanje 20 posto veća nego današnja vrijednost +plus vozarine jer JDPL nije dijelio dionice kao u ATPL…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Vani premarketi u crvenom a mi nismo odradili rast, ne krene li to sad nikad ni neće. Ajde muljatori povucite to ili se više nećemo igrat !!!!

New Report

Close