JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Ivano7

Ne vjeruj Grcima ni kad darove nose. Imao sam cetiri kupovine brodova u Grckoj. Svaki put smo ostali kratkih rukava. Znas li gdje je naj veca bulkerska flota na svijetu. U Grckim rukama. I Ekonomu je davao intervjue lani a mi svi rado upijali kako se nalazimo na uzlaznoj putanji superciklusa. A istovremeno pokusao zavaliti capeove svoje vlastite firme DRYS-u. Srecom DRYS ima nesto kvalitetnije dionicare pa nije proslo.

@ Alan

In line sa mojim vidjenjem. Nije li ti cudno da se danas oponenti ne javljaju. Pa gdje je nestao optimizam na ovoj dionici?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Zanimljiva situacija, JDPL je probio negativan trend koji je trajao dobrih 1,5.g.
I na tjednom i mjesečnom nivou RSI probio 30. Za jake kupce ovo je signal obrata!
Snažan signal predstojećeg rasta!
Bull slijedi!!!

možete li kolega malo pojasniti gdje je zaštekalo u vašoj prognozi? umjesto rasta danas -9%

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Dimo izvrstan. Ma hvala ti boze da ima jos realnih ljudi koji imaju potrebu pisati. Da sam ja to stavio obrusili bi se na mene da drukam nanize. I opet cu kao papagaj pa nam mozda Moj Splico 009 objasni na bazi kojih parametara je formirao prognozu Snažan signal predstojećeg rasta! Bull slijedi!!!

Mozda mi moze dovest u korelaciju Bull sa:

1. 30% containerske flote
2. Drzavna firma a znamo kako prolaze u usporedbi sa privatnim
3. Svjetsko pomorsko trziste je u komi
4. Recesija u svijetu
5. Dva GSB

Da li ocekuje rat? Obicno duboka recesija izaziva ratove a onda krece obnova.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Dimo izvrstan. Ma hvala ti boze da ima jos realnih ljudi koji imaju potrebu pisati. Da sam ja to stavio obrusili bi se na mene da drukam nanize. I opet cu kao papagaj pa nam mozda Moj Splico 009 objasni na bazi kojih parametara je formirao prognozu Snažan signal predstojećeg rasta! Bull slijedi!!!

Mozda mi moze dovest u korelaciju Bull sa:

1. 30% containerske flote
2. Drzavna firma a znamo kako prolaze u usporedbi sa privatnim
3. Svjetsko pomorsko trziste je u komi
4. Recesija u svijetu
5. Dva GSB

Da li ocekuje rat? Obicno duboka recesija izaziva ratove a onda krece obnova.


kolega danas su brojevi na tvojoj strani stoga ti necu proturjeciti,rat moguce ali na lokalnom nivou ponegdje kao sto je bio kod nas kad je bila velika kriza 1989g i pad komunizma,bila je kriza i 1999 ali ocekivati rat svjetskih razmjera poslije toga blagostanje je neozbiljno pa i vise od toga,jer ako do toga dodje kolega najmanja briga ce biti TK,poslije istog vjerojatno TK nebi niti postojao,tako da su ove izjave vise nego neozbiljne..opet s drge strane da se osvrnemo malo na tamu kako stoji BDI??

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Kolega dodjoh nisam primjetio da sam pisao o svjetskim ratovima. Pa u Americi je gradjanski rat bio zadnji rat na njihovom tlu. Ipak su oni nesto pametniji. Kad treba zaposliti industriju organiziraj par lokalnih ratova. Ma ja sam samo htio kazati da je moje misljenje o zadnjem rastu ocito imalo podlogu. Na brodarskom marketu nista novo sta je moglo potaknuti stampedo. Ljudi pomislili da je privatizacija na vidiku a svi znamo sta ona uobicajeno nosi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@ Techman

Kolega što je GSB?

Gadno Skupi Brodovi [lol]

Branac vrlo blizu. Guiness Supramax Bulker. [lol] [lol] [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Opet na 100 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Opet na 100 kuna?

što je suđeno, suđeno je


Opet na 100 kuna?



Opet na 100 kuna?

što je suđeno, suđeno je
[/quote]

Pa presmješni ste sada ste prodali i opet bi jeftinije.
Ja sam prodao samo 25 % JDPL .
Po meni će teško ispod 100.Pogledajte malo promete na kojima je kuopvano proteklih dana i količinu a nema više skrivenih naloga. A još kad se BDI zazeleni danas –jučer 3,3 % u plusu.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

nisam prodao, opet sam zakasnio, čekam priliku [undecid]

New Report

Close