JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Psiho je u akciji. Popravljam Vam prosjeke.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Samo mali komentar nije floki prodao poštarima oni su tu već jako jako dugo govorio sam vam o pozicijama ispod prvih deset i uredno popio jedinice sutra ću vam postati stanja (nemam na ovom kompu) pa će te vidjeti.Inače stvarno bi bilo interesantno znati tko je kupio ovih dana jer nisu sve količine otišle u pbz i hpb skrbnički.

pozdrav

LEAVE THE WORLD BEHINED

Medija ja ti odma udjelio stoju da preduhitrimo psiha. [thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Techmane, otprilike svaki vas peti post glasi(niste jedini):
Svima sam dao 100% (a znacenje je:dajte mi 100%)

kao da je to bitno, a samo dodatno bezveze trpate temu i kada me nema par dana ovdje ili na ATPL moram listati 30 stranica unazad i traziti nesto konkretno u moru "tko nam daje jedan ja dajem 100" i "evo sada sam i ja tebi dao 100"

Kao djeca u vrticu

Jadroplov bi mogao biti najugodnije iznenađenje FI 3Q2008.Naime tečajne razlike bi mogle imati
drugačiji smjer.Dakle mogle bi biti pozitivne,što bi moglo znatno povečati dobit.

ma badava i izvjestaju i sve..kad danas opet tonemo 🙁

konačno netko da stavi realnu cijenu 🙂

Ma ja bih ukinuo ova ocjenjivanja. Vjerujem da je realnost ocjena jednaka onoj s Eurovizijskih natjecanja 🙂
Nego jel ko razmišljao o tome da ćemo ako ovako nastavi uskoro kupovati JDPL (i ne samo njega) po 1kn? Da li će neko prije toga zatvoriti burzu, jer i vani je bilo sličnih prijedloga?

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Ma ja sam još u JDPL ali nažalost ovo tone sve dublje i dublje.Bog samo zna gdje je dno a ako ovko nastavi ovaj tjedan bi mogli ispod 120! [cry]

Papinjo odustaje od kupnje brodova i puni trezor …)

Silvestar, 27.10.2008. u 13:36
zaboravni

može izvor?

j…ga ako dođe na 19kn morat ću dokupit, kud puklo da puklo ))


j…ga ako dođe na 19kn morat ću dokupit, kud puklo da puklo ))

ne ja ću ipak na 18 kn, jer je to realna vrijednost s obzirom na situaciju

samo što nije...


Jadroplov bi mogao biti najugodnije iznenađenje FI 3Q2008.Naime tečajne razlike bi mogle imati
drugačiji smjer.Dakle mogle bi biti pozitivne,što bi moglo znatno povečati dobit.

a kaj ti ja pričam? JDPL je slovio kao najnesposobniji brodar i najmanje sklon riziku ulaganjima i samo gomilaju cash u dolarima. Al se sad pokazalo da je to baš super. Dug neka sića, a para ko brod. Diš bolje:)) I zato sam ga moro malo piknut po 170 i budem još malo po 130. Inače 2004. je bio preko 200kn kad je bio sav jadan i sheban. Al zapamti: samo za male pare! Nemoj da ne moš van ak zagusti:)). A možda ga država i proda jednog dana….

I'LL BE BACK

pa prodat ce ga sigurno , jer naša država "mora" sve prodati. jer nije dobro da država gospodari.osim kad je financijska kriza.

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close